Connect with us

Dovolené

Hradec Králové i africké safari: Pobyt se snídaní od 2 290 Kč

Hradec Králové i africké safari: Pobyt se snídaní od 2 290 Kč

Za perfektní rodinnou dovolenou a trochou exotiky nemusíte nikam daleko. Stačí, když se vydáte na východ Čech, do Hradce Králové. Město samotné je plné historie, vedle skvostné architektury je ale třeba upozornit i na to, že právě zde byla založena světoznámá továrna na piana Petrof nebo neméně významné Klicperovo divadlo. Ubytováni budete přímo v historickém centru města, což bude ideální výchozí bod pro začátek procházky. Pokud ale historii příliš neholdujete, rovnou se vydejte do Safari parku Dvůr Králové, kde si zvířata budete moci prohlédnout pěkně zblízka. Dvůr Králové se snaží naplnit poslání moderních zoologických zahrad a parků. Chtějí navrátit zvířata zpět do volné přírody a chránit je v jejich původním prostředí. Tím splácí alespoň malý úrok dluhu, který vůči přírodě lidstvo má. Přijeďte a podpořte jejich snažení.

Reklama
  • KAM? Nové Adalbertinum***, Hradec Králové, Česká republika
  • KDY? Srpen – prosinec
  • CO JE V CENĚ? Ubytování v 3* hotelu přímo na historickém náměstí, snídaně, celodenní vstupenka do Safari parku Dvůr Králové.
  • HODNOCENÍ HOTELU: 5 z 5 (tripadvisor)

Tento článek si můžete přečíst a uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY. Díky aplikaci budete mít čerstvé a žhavé informace z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru