Connect with us

Novinky

Co nového v Qatar Airways? Moderní ekonomická třída

Co nového v Qatar Airways? Moderní ekonomická třída

Letecká společnost Qatar Airways nedávno představila svoji novou ekonomickou třídu. Té hlavní změny si cestující všimnou přímo u sedadel. Zdá se, že cílem modernizace bylo poskytnout cestujícím ještě vyšší komfort a to skrz větší prostor i modernější technologie. U nových sedadel se setkáme s USB porty s rychlonabíjením, ale i 4K obrazovkami, díky kterým si cestující budou moct užít zábavní systém naplno.

Reklama


Zábavní systém společnosti Qatar Airways nese název ORYX ONE a nabízí přes 4000 možností na rozptýlení od nejnovějších filmových titulů, multižánrových seriálů až po širokou nabídku hudebních titulů.


Co se týká zvýšeného komfortu, nová sedadla se dají sklopit do většího úhlu a větší je i prostor na nohy. Každé sedadlo disponuje i nastavitelnou opěrkou hlavy. Novinky najdeme ale i na stolcích. Další dobrou zprávou je i to, že Qatar Airways přislíbili i rychlejší Wi-Fi připojení.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakcia@pelipecky.sk. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci,při objednávce letenky na Pelikan.cz zadej slevový kód PECKYAPPKA a máš to o 250 Kč levnější.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

ZOO, golf i wellness. Pobyt v hotelu Kaskáda Brno od 1 690 Kč https://t.co/GGs3WC1qyi7 hodinami dozadu
Neznámé věci v Thajsku, které vás nadchnou! https://t.co/P8cmAxK2uJ12 hodinami dozadu
Tady se svět točí kolem golfu. Vítejte v hotelu Kaskáda Brno https://t.co/lxae0Egr3H13 hodinami dozadu
PRÁZDNINOVÝ VÝPRODEJ! Letenky po Evropě od 383 Kč https://t.co/T2Xu4HiEyM14 hodinami dozadu
Karibik z Prahy od 11 722 Kč nebo z Paříže od 8 609 Kč. Termíny do června 2021 https://t.co/UhxOeFjAcx14 hodinami dozadu
Kanárské ostrovy zadarmo pojistí na COVID-19 všechny turisty, kteří tam přijedou https://t.co/m5m3JnrYgw #novinky14 hodinami dozadu
Kanárské ostrovy zadarmo pojistí na COVID-19 všechny turisty, kteří tam přijedou https://t.co/m5m3JnrYgw14 hodinami dozadu
Thajsko z Prahy i Vídně s 5* Qatar Airways od 10 990 Kč v termínech i na rok 2021 https://t.co/ryz9X2vq7U14 hodinami dozadu
Havaj navrhla rezortové bubliny. Sloužily by jako karanténa pro rekreanty https://t.co/ViywthExzS #novinky1 dnem dozadu
Havaj navrhla rezortové bubliny. Sloužily by jako karanténa pro rekreanty https://t.co/ViywthExzS1 dnem dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru