Connect with us

Novinky

Co nového v Qatar Airways? Moderní ekonomická třída

Co nového v Qatar Airways? Moderní ekonomická třída

Letecká společnost Qatar Airways nedávno představila svoji novou ekonomickou třídu. Té hlavní změny si cestující všimnou přímo u sedadel. Zdá se, že cílem modernizace bylo poskytnout cestujícím ještě vyšší komfort a to skrz větší prostor i modernější technologie. U nových sedadel se setkáme s USB porty s rychlonabíjením, ale i 4K obrazovkami, díky kterým si cestující budou moct užít zábavní systém naplno.

Reklama


Zábavní systém společnosti Qatar Airways nese název ORYX ONE a nabízí přes 4000 možností na rozptýlení od nejnovějších filmových titulů, multižánrových seriálů až po širokou nabídku hudebních titulů.


Co se týká zvýšeného komfortu, nová sedadla se dají sklopit do většího úhlu a větší je i prostor na nohy. Každé sedadlo disponuje i nastavitelnou opěrkou hlavy. Novinky najdeme ale i na stolcích. Další dobrou zprávou je i to, že Qatar Airways přislíbili i rychlejší Wi-Fi připojení.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru