Connect with us
Benátky za svítání.

Dovolené

NABÍDKA DNE: Prodloužený víkend v Benátkách od 3 490 Kč

NABÍDKA DNE: Prodloužený víkend v Benátkách od 3 490 Kč

Haló, haló! Nechceme šířit paniku, ale takhle levný pobyt v Benátkách se nám naposledy objevil loni na podzim! A tentokrát ho máme hned na několik různých termínů. Všichni víme, že navštívit Benátky, je zkrátka cestovatelská povinnost, tak na co čekat?

Reklama
 • KAM? Hotel Centrale***, Benátky, Itálie
 • KDY? 10.-12.01.2020 (pátek až neděle)
 • ODKUD? Praha, Letiště Václava Havla
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy, ubytování na dvě noci v 3* hotelu, snídaně.
 • HODNOCENÍ HOTELU: 3 z 5 (tripadvisor)

Jestli vám můžeme poradit, přihoďte pár korun navíc a vydejte se tam v únoru. V termínu 08.-25.02.2020 tam totiž bude probíhat slavný benátský karneval, na který se každoročně sjíždějí tisíce lidí z celého světa. Někdy až děsivé škrabošky, bohatý program a mnoho dalšího, se vám postarají o nezapomenutelný zážitek.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Cestování je láska, to Lenka ví už dlouho. Hlavu jí zamotalo Slovinsko, Japonsko, Austrálie, Jihovýchodní Asie, ale i Spojené státy americké, které procestovala křížem krážem. Při první příležitosti v práci žadoní o další dovolenou, protože s oblibou tvrdí, že cestování lidem otevírá oči. A není nic krásnějšího než objevovat, že existuje i svět mimo naši komfortní zónu.

Nahoru