Connect with us
Burj Khalifa a dřevěná loďka

Letenky

V business class do Dubaje za 9 790 Kč!

Petr Zvěřina nepřijel do Prahy na babetě a ani vy nepoletíte do Dubaje v ekonomické třídě! Aby taky jo, když pro vás máme zpáteční letenku z Prahy do Dubaje v business class! Nejlepší na tom je, že stojí pouhých 9 790 Kč! A to je opravdu pecka!

Reklama

Město, které vzniklo z pouštního písku je dnes považované za kolébku přepychu, luxusu a bohatství. A samozřejmě mrakodrapů! Toto je nejznámější z nich, Burj Khalifa.

Burj Khalifa

Další kus ze sbírky výjimečných staveb. Burj Al-Arab (věž Arabů) je nejluxusnějším hotelem na světě. Má až sedm hvězdiček a patří i k těm nejvyšším na světě. Jedna noc stojí v přepočtu zhruba…vždyť je to vlastně jedno, pokud si ho můžete dovolit, cena vás zajímat nebude.

Vodní kanál v Dubaji

Dubaj to ale nejsou jenom mrakodrapy. Najdete tu Palmové ostrovy, největší přístav na světě, největší obchodní centrum na světě nebo dokonce i lyžařskou sjezdovku, která ve světě nemá obdoby.

Panorama noční dubaje

S 5* hotely na každém rohu, desítkami megalomanských nákupních center a výškovými budovami, jaké neuvidíte snad nikde na světě, je Dubaj největším shromáždištěm boháčů z celého světa. Jestli si ale myslíte, že Dubaj patří jenom jim, pletete se. Dubaj se za poslední roky vyprofilovala jako jedna z nejlepších a nejdostupnějších exotických destinací, která kombinuje zábavu a plážovou dovolenou, extrémní sporty i nákupy dohromady. Pokud se nemůžete rozhodnout, kam na dovolenou, ale víte, že chcete něco tropického, je na čase rezervovat Dubaj.

Palmový ostrov Hotel Burj Al-Arab

 

V Business class pohodlně do Dubaje:

➡ Praha – Dubaj – Praha za 9 790 Kč ⬅

Litujeme, ale nabídka již vypršela.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
2 Comments

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru