Connect with us
cestování

Novinky

Den matek je za rohem! Daruj poukaz na společný zážitek (už od 500 Kč)

Den matek je za rohem! Daruj poukaz na společný zážitek (už od 500 Kč)

I letos sis nechal/a nákup dárku pro mamku na poslední chvíli? Děláš dobře! Na co běhat z obchodu do obchodu a tlačit se v davu lidí, když můžeš peckovní dárek vyřídit online z pohodlí domova.

Reklama

Nejsi si jistý/á, jestli bude květina dost? Zkus být letos nápaditější. Raději naplánuj zážitek, na který bude obdarovaná ještě dlouho vzpomínat. S dárkovými poukazy na cestování v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč, 1500 Kč, 2000 Kč, 5000 Kč nebo jiné sumy, kterou zvolíš, své mamce jistě uděláš radost. Zbav se tento rok stresu a sežeň dárek, jež zaručeně potěší. Cestování přece miluje každý!

Jak to funguje?

Daruj libovolnou sumu prostřednictvím poukazu, který po zakoupení obdržíš na zvolenou e-mailovou adresu. Vybrat si můžeš z různých vizuálů, případně použít svůj vlastní. Jelikož dovolená není rychlovarná konvice, platnost kupónu je až do konce roku 2023. To je dostatek času na promyšlení, co myslíš?

Filipíny

Jak uplatnit poukaz?

Uplatnění poukazu je velmi jednoduché. Je využitelný online a stačí, když vložíš jeho jedinečný kód do pole „slevový kód“ v příslušném kroku objednávky služeb. Dárkové poukazy je možné využít na koupi libovolné letenky, dovolené či pobytu.

Poukaz může být využit například na:

Letenky kamkoliv

Ať naši nejmilovanější mohou zažít nejkrásnější destinace Evropy, Afriky, Asie či celého světa. Zákazníci Pelikána letos objednávali poukazy na letenky do evropských oblíbenců jako je Malta, Řecko, Španělsko, Portugalsko či Itálie, ale i do exotických destinací jako Zanzibar, Dubaj, Bali nebo Maledivy.

Lisabon Portugalsko

Letecké pobyty

City break v nádherném Římě ve 4* hotelu, luxusní All Inclusive dovolená na Zanzibaru nebo úžasná Dubaj? Dárkový poukaz mohou obdarovaní vyměnit za akční pobyt s letenkami, ubytováním, stravou i dalšími službami.

Hotel Atmosphere Kanifushi

Dovolená v Česku

Máš pocit, že byste si raději oddechli ve wellness nebo jednoduše v přírodě naší krásné republiky? Mezi našimi pobyty najdeš i domácí pobyty nebo oblíbené dovolené na Slovensku.

Grandhotel Praha

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (4 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru