Connect with us
Řím

Novinky

Dárek na Valentýna, který potěší? Daruj poukaz na vysněný zážitek (už od 500 Kč)

Dárek na Valentýna, který potěší? Daruj poukaz na vysněný zážitek (už od 500 Kč)

I letos sis nechal/a nákup dárku na poslední chvíli? Děláš dobře! Na co běhat z obchodu do obchodu a tlačit se v davu lidí, když můžeš peckovní dárky vyřídit online z pohodlí domova.

Reklama

Nekupuj dárky, které tvoje polovička nevyužije. Raději daruj skutečný zážitek, na který bude ještě dlouho vzpomínat. S dárkovými poukazy na cestování v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč, 1500 Kč, 2000 Kč, 5000 Kč nebo jiné sumy, kterou zvolíš, se milé/milému zaručeně trefíš do vkusu. Zbav se tento rok stresu a sežeň dárek, který určitě potěší. Cestování přece miluje každý!

Daruj libovolnou sumu prostřednictvím poukazu, který po zakoupení obdržíš na zvolenou e-mailovou adresu. Vybrat si můžeš z různých vizuálů, případně použít svůj vlastní. Jelikož dovolená není rychlovarná konvice, platnost kupónu je až do konce roku 2024. To je dostatek času na promyšlení, co myslíš?

Benátky

Uplatnění poukazu je velmi jednoduché. Je využitelný online a stačí, když vložíš jeho jedinečný kód do pole „slevový kód“ v příslušném kroku objednávky služeb. Dárkové poukazy je možné využít na koupi libovolné letenky, dovolené či pobytu.

Poukaz může být využit například na:

Letenky kamkoliv

Ať naši nejmilovanější mohou zažít nejkrásnější destinace Evropy, Afriky, Asie či celého světa. Zákazníci Pelikána letos objednávali poukazy na letenky do evropských oblíbenců jako je Malta, Řecko, Španělsko, Portugalsko či Itálie, ale i do exotických destinací jako Srí Lanka, Dubaj, Bali nebo Maledivy.

Lisabon Portugalsko

Letecké pobyty

Citybreak v nádherném Římě ve 4* hotelu, luxusní All Inclusive dovolená v Mexiku nebo úžasná Dubaj? Dárkový poukaz mohou obdarovaní vyměnit za akční pobyt s letenkami, ubytováním, stravou a dalšími službami.

Cancún

Dovolená v Česku

Máš pocit, že by si tvoje polovička raději oddechla ve wellness nebo jednoduše v přírodě naší krásné republiky? Mezi našimi pobyty najdeš i domácí pobyty nebo oblíbené dovolené na Slovensku.

Grandhotel Praha

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (4 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru