Connect with us

Novinky

Mise Mamča: Dárek ke Dni matek, který potěší? Daruj poukaz na vysněný zážitek (už od 500 Kč)

Mise Mamča: Dárek ke Dni matek, který potěší? Daruj poukaz na vysněný zážitek (už od 500 Kč)

I letos sis nechal/a nákup dárku na poslední chvíli? Děláš dobře! Na co běhat z obchodu do obchodu a tlačit se v davu lidí, když můžeš peckovní dárky vyřídit online z pohodlí domova.

Reklama

Nekupuj dárky, které zůstanou bez povšimnutí. Raději daruj skutečný zážitek. S dárkovými poukazy na cestování v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč, 1500 Kč, 2000 Kč, 5000 Kč nebo jiné sumy, kterou zvolíš, se mamince zaručeně trefíš do vkusu. Zbav se tento rok stresu a sežeň dárek, který určitě potěší. Cestování přece miluje každý!

Daruj libovolnou sumu prostřednictvím poukazu, který po zakoupení obdržíš na zvolenou e-mailovou adresu. Vybrat si můžeš z různých vizuálů, případně použít svůj vlastní. Jelikož dovolená není rychlovarná konvice, platnost kupónu je až do konce následujícího kalendářního roku. To je dostatek času na promyšlení, co myslíš?

Uplatnění poukazu je velmi jednoduché. Je využitelný online a stačí, když vložíš jeho jedinečný kód do pole „slevový kód“ v příslušném kroku objednávky služeb. Dárkové poukazy je možné využít na koupi libovolné letenky, dovolené či pobytu.

Poukaz může být využit například na:

Letenky kamkoliv

Ať naši nejmilovanější mohou zažít nejkrásnější destinace Evropy, Afriky, Asie či celého světa. Zákazníci Pelikána letos objednávali poukazy na letenky do evropských oblíbenců jako je Malta, Řecko, Španělsko, Portugalsko či Itálie, ale i do exotických destinací jako Srí Lanka, Dubaj, Bali nebo Maledivy.

Lisabon Portugalsko

Letecké pobyty

Citybreak v nádherném Římě ve 4* hotelu, luxusní All Inclusive dovolená v Řecku nebo úžasná Dubaj? Dárkový poukaz mohou obdarovaní vyměnit za akční pobyt s letenkami, ubytováním, stravou a dalšími službami.

Cancún

Dovolená v Česku

Máš pocit, že by si tvoje mamina raději oddechla ve wellness nebo jednoduše v přírodě naší krásné republiky? Mezi našimi pobyty najdeš i domácí pobyty nebo oblíbené dovolené na Slovensku.

Grandhotel Praha

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (4 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru