Connect with us
Etihad Airways

Asie

Jedním z nejsilnějších zážitků v oblacích je byznys třída Etihad: letenky do Thajska od 45 990 Kč

Jedním z nejsilnějších zážitků v oblacích je byznys třída Etihad: letenky do Thajska od 45 990 Kč

Je čas vyzkoušet jednu z nejluxusnějších byznys tříd na světě. S aerolinkami Etihad Airways jsme vypelikánovali skvělé ceny. Ještě předtím ti ale chceme ukázat, jak výjimečně se o své byznys zákazníky starají.

Reklama

Už na letišti jako král

Již po příchodu do odletové haly ti bude jasné, že tě čeká výjimečný let. Byznys cestující Etihad Airways mají na check-in či odbavení zavazadel vlastní přednostní přepážku, takže téměř vůbec nečekají. Do letadla vstupují přes speciální vchod, a to dřív než ostatní cestující.

Součástí byznys letenky je automaticky vstup do salonku na letišti, kde se můžeš občerstvit a počkat na svůj let.

Etihad Airways
Prémiový salonek Etihad Airways na letišti v Abú Dhabí

V ceně máš kromě 2 kusů příručních zavazadel i velké 40kg podpalubní zavazadlo.

Do exotiky přes Abú Dhabí

V naší nabídce byznys letenek si můžeš vybrat destinace Phuket nebo Bangkok. Letíš z Vídně jen s jedním přestupem v Abú Dhabí. Letenky můžeš rezervovat v termínech od září do listopadu 2022.

Byznys třídou Etihad do Thajska

Etihad Airways
787-9 ETI #229-ZB077

Vítej na palubě, dnes to bude výjimečné

Do byznys kajuty tě zavede tvůj osobní stevard nebo letuška. V případě, že letíš Boeingem 787-9 nebo Airbusem A380, vyzkoušíš si zmíněné Business Studio v konfiguraci sedadel 1-2-1. Pokud chceš vidět, jak to vypadá, tady je důkaz namísto slibů:

3D PROHLÍDKA ETIHAD BUSINESS STUDIO

Etihad Airways
Ještě před vzlétnutím tě uvítají welcome drinkem (alko nebo nealko)

Velmi elegantní sezení můžeš kdykoli změnit na plnohodnotnou postel. Každý cestující má ve své kajutě obrovský prostor pro nohy a množství odkládacího prostoru. Je to zkrátka mega komfort. Navíc, každé sedadlo je masážní.

Etihad Airways

Každý byznys cestující získá i pozornost v podobě značkového kosmetického balíčku Acqua di Parma. Obsahuje krémy, věci potřebné pro zubní hygienu a další milé dárky pro cestovatele.

Špičkové jídlo, prvotřídní zábava

Každý cestující má k dispozici obrovskou dotykovou obrazovku s rychlými reakcemi a kvalitním obrazem.

Samozřejmostí jsou zásuvky pro nabíjení elektronických zařízení a rovněž rozkládací stůl, na kterém můžeš plnohodnotně využívat svůj laptop.

Během cesty můžeš odpočívat, pospat si, sledovat nejnovější filmy a vychutnávat si špičková jídla vybíraných šéfkuchařů. Během dlouhého letu do exotiky tě čeká hned několik gurmánských chodů. Servírovány jsou v porcelánu a s klasickým příborem, takže žádné plasty!

Etihad Airways

Mimo jiné máš k dispozici prvotřídní pití, které si můžeš dopřát neomezeně a spoustu chutných snacků mezi jednotlivými chody.

Potěší tě například i sluchátka s funkcí noise cancelling – takže si vychutnáš čistý zvuk bez ruchů z okolí.

Etihad Airways, letadlo
Etihad Airways Boeing 787-9 Dreamliner

Proč bys měl/a zažít Bangkok alespoň jednou?

Tvá návštěva Thajska se většinou neobejde bez zastávky v hlavním městě. A vlastně, byla by velká škoda ho vynechat. Bláznivý Bangkok působí chaoticky, ale má své jedinečné kouzlo. Davy lidí, pouliční stánky s jídlem, buddhistické chrámy, loďky na řece i všudypřítomné troubící tuk-tuky si nakonec přece jen zamiluješ.

Bangkok

Co zažít na legendárním Phuketu?

Jednoznačně pláže. Označit ovšem některou z nich za nejkrásnější by bylo velmi subjektivní a odvážné. Z našich zkušeností doporučujeme těchto deset pláží, které byste neměli na Phuketu vynechat. Každá je něčím jedinečná – Freedom beach (Patong), Banana Beach (Laguna), Kata Noi Beach (Kata), Kata Beach (Kata), Laem Singh Beach (Surin), Nai Harn Beach (Nai Harn), Nai Thon Beach (Laguna) ), Bang Tao Beach (Laguna), Kamala Beach (Kamala) a Surin Beach (Surin).

Unikátní místo, které si nejvíc vychutnáš na kánoi, je záliv Phang Nga. Z Phuketu se sem dostaneš lodí nebo katamaránem. Nalezneš zde unikátní skalní útvary, jeskyně a nádherná místa, která stvořila matka příroda.

Vychutnej si i Staré město. Na první pohled může působit jako běžné thajské město. Hlučná doprava, přeplněné ulice a nad hlavami visící kabely tě mohou trošku odradit, ale nedovol jim to! Dá se zde levně a výborně najíst a skvěle nakoupit oblečení či suvenýry.

Phuket

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru