Connect with us
Etihad Airways

Asie

Maledivy v byznys třídě 5* Etihad Airways za 37 490 Kč. Dopřej si jedinečný zážitek

Maledivy v byznys třídě 5* Etihad Airways za 37 490 Kč. Dopřej si jedinečný zážitek

Je čas vyzkoušet jednu z nejluxusnějších byznys tříd na světě. Vypelikánovali jsme letenky na Maledivy se špičkovými Etihad Airways za neskutečnou cenu! Nebudeme to protahovat. Mrkni níže, kde najdeš odkaz na akční kalendář, ale také fotografie a postřehy z famózní byznys třídy špičkových aerolinek. Pojď se s námi podívat na to, jak výjimečně se aerolinky z Abú Dhabí starají o své byznys zákazníky.

Reklama
Etihad Airways

Do exotiky přes Abú Dhabí

Leť z Vídně na krásné Maledivy luxusně v termínech od března do dubna 2024. Cestou absolvuješ jen jeden přestup v Abú Dhabí. Skvělé je, že zažiješ i zbrusu nový terminál A, který před nedávnem pokřtil i Tom Cruise.

Byznys třídou Etihad Airways na Maledivy

Už na letišti jako král

Již po příchodu do odletové haly ti bude jasné, že tě čeká výjimečný let. Byznys cestující Etihad Airways mají na check-in či odbavení zavazadel vlastní přednostní přepážku, takže téměř vůbec nečekají. Do letadla vstupují přes speciální vchod, a to dřív než ostatní cestující.

Součástí byznys letenky je automaticky vstup do salonku na letišti, kde se můžeš občerstvit a počkat na svůj let.

V ceně máš navíc kromě 2 kusů příručních zavazadel i velké 40kg podpalubní zavazadlo.

Etihad Airways
Prémiový salonek Etihad Airways na letišti v Abú Dhabí

Nový terminál A v Abú Dhabí je zážitek sám o sobě

Nový terminál je vybaven řadou nejmodernějších zařízení, od luxusních salonků až po lázeňská zařízení a relaxační zóny. Terminál A má více než 160 maloobchodních prodejen či stánků s jídlem. Samotnou kapitolou jsou také luxusní byznys salonky, kterých je v terminálu A hned několik. Tato byznys letenka obsahuje vstup zdarma do byznys salonků po celou cestu.

Abú Dhabí
Abú Dhabí

Abú Dhabí
Abú Dhabí

Abú Dhabí
Abú Dhabí

Vítej na palubě, dnes to bude výjimečné

Do byznys kajuty tě zavede tvůj osobní stevard nebo letuška. V případě, že letíš Boeingem 787-9 nebo Airbusem A380, vyzkoušíš si Business Studio v konfiguraci sedadel 1-2-1. Pokud chceš vidět, jak to vypadá, tady je důkaz namísto slibů:

3D PROHLÍDKA ETIHAD BUSINESS STUDIO

Etihad Airways
Boeing 787-9 společnosti Etihad Airways

Etihad Airways
Ještě před vzlétnutím tě uvítají welcome drinkem (alko nebo nealko)

Velmi elegantní sezení můžeš kdykoli změnit na plnohodnotnou postel. Každý cestující má ve své kajutě obrovský prostor pro nohy a množství odkládacího prostoru. Je to zkrátka mega komfort. Navíc, každé sedadlo je masážní.

Etihad Airways

Každý byznys cestující získá i pozornost v podobě značkového kosmetického balíčku Acqua di Parma. Obsahuje krémy, věci potřebné pro zubní hygienu a další milé dárky pro cestovatele.

Špičkové jídlo, prvotřídní zábava

Každý cestující má k dispozici obrovskou dotykovou obrazovku s rychlými reakcemi a kvalitním obrazem.

Samozřejmostí jsou zásuvky pro nabíjení elektronických zařízení a rovněž rozkládací stůl, na kterém můžeš plnohodnotně využívat svůj laptop.

Během cesty můžeš odpočívat, pospat si, sledovat nejnovější filmy a vychutnávat si špičková jídla vybíraných šéfkuchařů. Během dlouhého letu do exotiky tě čeká hned několik gurmánských chodů. Servírovány jsou v porcelánu a s klasickým příborem, takže žádné plasty!

Etihad Airways

Mimo jiné máš k dispozici prvotřídní nápoje, které si můžeš dopřát neomezeně, a spoustu chutných snacků mezi jednotlivými chody.

Potěší tě například i sluchátka s funkcí noise cancelling – takže si vychutnáš čistý zvuk bez ruchů z okolí.

Etihad Airways, letadlo
Etihad Airways Boeing 787-9 Dreamliner

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru