Connect with us

Letenky

! BLACK FRIDAY ! Letenky za super ceny od 390 Kč!

! BLACK FRIDAY ! Letenky za super ceny od 390 Kč!

Letenka za cenu oběda? Před BLACK FRIDAY slevami ani Pelikán neuletěl. Tento pátek a vlastně i celý víkend se bude nést ve znamení slev! My, Pelipeckáři jsme pro vás vybrali ty nejlepší letenky. Takže honem, nezapomeň, že cestování není jen úžasné, ale i zdravé! A KDYŽ JE JEŠTĚ LEVNĚJŠÍ – NENÍ CO ŘEŠIT!

Reklama

Nic ale netrvá věčně, a stejně je to bohužel i s BLACK FRIDAY slevami. Na nic tedy rozhodně nečekej, vyber si vysněnou destinaci a rezervuj rychlostí blesku, než se vyprodají ty nejlepší termíny.

Nejlepší letenky Black Friday

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Doporučujeme

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru