Connect with us
Hotel Jizerka 4 v Jizerských horách

Dovolené

PECKA DNE: 4* dovolená v Jizerských horách od 2 890 Kč

PECKA DNE: 4* dovolená v Jizerských horách od 2 890 Kč

Co se vám vybaví, když se řekne Jizerské hory? Nám jedinečná příroda, které dominují husté lesy, tajemná rašeliniště, horské louky a nezaměnitelný pohled na Ještěd s vysílačem, který vše završuje. Prostředí Jizerských hor vás zkrátka nezklame. Zvolte si jako výchozí bod pro průzkum okolí třeba 4* hotel Jizerka 4, který stojí přímo pod vrcholem Bukovec. Už samotná budova je zážitkem. Citlivá přestavba hotelu byla provedena tak, aby dodržela prvky alpského stylu a korespondovala s rázem krajiny.

Reklama

Jestli patříte mezi milovníky aktivní dovolené, budete tu ve svém živlu. A to v každém ročním období. Jen kousek od hotelu jsou jizerská rašeliniště, prales Jizera nebo třeba vodní nádrž Souš, kam si určitě naplánujte výšlap. Jestli ale dáváte přednost kolu, využijte množství nejrůznějších cyklostezek. V zimním období si zase nezapomeňte přibalit běžky (hotel má i vlastní lyžárnu a pro odpočinek můžete využít saunu s vířivkou). Kdybyste už měli sportu dost, vydejte se na návštěvu Liberce, zejména jeho hlavního symbolu – pohled na horský hotel Ještěd ve tvaru kosmické lodi je až fantastickým zážitkem.

  • KAM? Hotel Jizerka 4****, Kořenov, Jizerské hory, Česká republika
  • KDY? Prosinec – březen 2021
  • CO JE V CENĚ? Ubytování v jedinečném hotelu uprostřed Jizerských hor, snídaně formou bufetu, parkování v areálu hotelu
  • HODNOCENÍ HOTELU: 5 z 5 (tripadvisor)
Interiér pokoje v hotelu Jizerka 4 v Jizerkých horách

Tento článek si můžete přečíst a uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY. Díky aplikaci budete mít čerstvé a žhavé informace z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Doporučujeme

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru