Hlavní stránka Koronavirus Evropské aerolinky LEVEL vyhlásily bankrot. Dálkové lety to neovlivní

Evropské aerolinky LEVEL vyhlásily bankrot. Dálkové lety to neovlivní

Evropské aerolinky LEVEL vyhlásily bankrot. Dálkové lety to neovlivní

Lowcostová letecká společnost LEVEL dnes oficiálně oznámila, že má v úmyslu požádat o vyhlášení insolvence. Aerolinky LEVEL Europe tak zastavují své operace s okamžitou platností a podávají návrh na vyhlášení insolvence. Píše o tom agentura Reuters.

Letecká společnost připisuje bankrot pandemii onemocnění COVID-19. Letadla společnosti byla uzemněna v březnu.

LEVEL fungoval od roku 2017 a měl dvě letecké základny – ve Vídni a Amsterdamu. Flotilu společnosti tvořila dvě letadla Airbus A320 a čtyři letadla A321.

Pozor! Insolvence se netýká značky LEVEL na dálkových letech ze Španělska a Francie.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.

Máte k článku připomínku nebo názor? Napište ho do komentářů

Your email address will not be published.