Connect with us

Letenky

Letní Chorvatsko od 1 563 Kč. Letenky z Vídně i Prahy

Letní Chorvatsko od 1 563 Kč. Letenky z Vídně i Prahy

Chorvatsko je stále v kurzu. Díky seriálu Hra o trůny jej objevila i Amerika a Češi jej milují už desetiletí. Jsou tu jako doma tak moc, že už i místní nemají s češtinou problém. A potíže nejsou ani s letenkami do Chorvatska. Do Zadaru teď můžeš letět z Prahy nebo Vídně pohodlně bez přestupu, do dvou hodin si tam. Ceny začínají na 1 563 Kč, ale i když budeš hledat v jiných termínech, ceny zůstávají často výhodné. K mání jsou chorvatské krásky jako Zadar nebo Dubrovnik. Termíny jsou na léto, již od května do října (v souhrnu všech letenek níže).

Reklama
  • Odkud? Z Prahy
  • S kým? Letecká společnost Ryanair
  • Kdy? Květen – říjen 2021
  • Termín? Příklad 1. června – 12. června 2021 (letenka do Zadaru)
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo, odbavené zavazadlo za příplatek
  • Využij slevový kód: USETRI250 – Stačí u Způsobu platby zaškrtnout Uplatnit kupon a vyplnit.
Akční termín letenky do Chorvatska, Ryanair, léto

Chorvatsko a cestovní doklady

Do Chorvatska, jakožto členské země EU, se dostaneš klidně jen na občanský průkaz, ale ani s cestovním pasem neuděláš chybu.

Vstupní podmínky do Chorvatska

Pro občany ČR, stejně jako pro občany ostatních zemí EU, platí do 1. dubna 2021 povinnost prokázat se při vstupu na území Chorvatska negativním PCR testem na COVID-19, který není starší 48 hodin. Je možné PCR test absolvovat bezprostředně po vstupu do Chorvatska a v samoizolaci počkat na výsledek testu, nebo absolvovat 10denní karanténu (identicky to platí i pro děti, věková hranice není definována).

Od května se předpokládá, že bude nutné splnit pouze jednu ze tří podmínek.

Chorvatsko – co dělat a zažít?

Levné ubytování v Chorvatsku

Hledáš výhodné ubytování? Levné ubytování můžeš rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com) a krom toho i s portálem Airbnb.com.

Přes Airbnb teď rozdáváme slevové kupóny na první ubytování ve výši 30€ (+11€ na zážitek). Zaregistruj se a penízky ve formě kreditu jsou tvoje.

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

 Fotografie: Katherine McCormack

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Finsko je počtvrté po sobě nejšťastnější zemí světa. Žebříček ovlivnila i koronakrize https://t.co/LI4ZBoBwjb #koronavirus2 dny dozadu
Finsko je počtvrté po sobě nejšťastnější zemí světa. Žebříček ovlivnila i koronakrize https://t.co/LI4ZBoBwjb #novinky2 dny dozadu
Koronavirus a cestování – vše, co potřebuješ vědět https://t.co/PL0SPvKTOy #koronavirus2 dny dozadu
UNESCO park Wadden Sea v Dánsku bude mít unikátní vyhlídkovou věž. Přibude i velký kemp pro karavany https://t.co/L9uYf8SXy92 dny dozadu
PECKA DNE: Dovolená v Dubaji! Hilton se snídaní + letenka od 14 891 Kč https://t.co/T9uccXd4an2 dny dozadu
Které země můžeme navštívit: aktuální doporučení a zákazy (COVID-19) https://t.co/XwtQIeaL5x #koronavirus2 dny dozadu
Velké sčítání cestovatelů: Jak vidíš dovolenou v roce 2021? Klikni a vyplň krátký dotazník https://t.co/WpQqy7nhll #koronavirus2 dny dozadu
10 míst a věcí, které při návštěvě Mexico City nevynechat https://t.co/xiWjL4Cfmz2 dny dozadu
Rekonstrukce Notre Damu bude hotová v roce 2024. Dnes jsou to dva roky od nešťastného požáru https://t.co/6Z87Jwjxtc #novinky3 dny dozadu
Na letišti v Tokiu testují bezkontaktní check-in pomocí snímání obličeje https://t.co/SoXsDNZUEq #koronavirus3 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru