Connect with us

Letenky

Zadar skoro zadara? Leť na jaře do Chorvatska od 1217 Kč!

Zadar skoro zadara? Leť na jaře do Chorvatska od 1217 Kč!

Chorvatsko je opět v kurzu. Od seriálu Hra o trůny jej objevila i Amerika a Češi jej milují už desetiletí. Jsou tu jako doma tak moc, že už i místní nemají s češtinou problém. A potíže nejsou ani s letenkami. Do Zadaru teď můžeš letět z Prahy nebo Vídně pohodlně bez přestupu, do dvou hodin si tam.

Reklama
  • Odkud? Z Prahy / Vídně
  • S kým? Letecká společnost Ryanair
  • Kdy? Březen – květen 2020
  • Termín? Příklad 13. – 27. května 2020
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo, odbavené zavazadlo za příplatek
Praha / Vídeň přímý let Zadar přímý let Praha / Vídeň
1 - 1,5hodiny 1 - 1,5 hodiny
od 1 217 Rezervuj

Co dělat a zažít?

A co doklady?

Do Chorvatska, jakožto členské země EU, se dostaneš klidně jen na občanský průkaz.

Naše tipy

Levné ubytování

Hledáš výhodné ubytování? Levné ubytování můžeš rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com) a krom toho i s portálem Airbnb.com.

Přes Airbnb teď rozdáváme slevové kupóny na první ubytování ve výši 30€ (+11€ na zážitek). Zaregistruj se a penízky ve formě kreditu jsou tvoje.

Tip na aplikaci: Revolut

Vykašli se na směnárny. Stáhni si appku Revolut, pár kliknutími se registruj a „bankuj“ po celém světě. Revolut se ti hodí, zejména když potřebuješ stabilní dobrý měnový kurz – k dispozici máš 29 světových měn a středové kurzy pro převody. Z Revolutu můžeš posílat nebo přijímat platby i z jiných bankovních účtů. Výběry ze všech bankomatů na světě máš zdarma, a to až do 200€ měsíčně a navíc si peníze můžeš kdykoliv poslat na kartu a převod proběhne během pár sekund. Když se zaregistruješ přes Pelikánský odkaz, tak navíc získáš Revolut kartu s doručením zdarma.

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta a zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru