Connect with us

Letenky

Relax na ostrově Sv. Martin se super zážitkem za 11 390 Kč.

Relax na ostrově Sv. Martin se super zážitkem za 11 390 Kč.

Na začátek roku 2020 si můžeš naplánovat pořádnou exotiku 🌴. Z Berlína totiž můžeš s United Airlines letět na vzdálený ostrov St. Maarten (česky Svatý Martin), kde tutově zažiješ něco, co jsi nikdy předtím nezažil 😮. Možná jsi o tom už slyšel – ano, Sv. Martin je právě ten ostrov, kde má místní letiště přistávací dráhu jen pár metrů od známé pláže Maho Beach 🛬.

Můžeš se tedy kochat pohledem na přistávající, nebo startující letadla z bezprostřední blízkosti. Jen pozor na celkem silný proud vzduchu z obřích motorů letadel! ⚠️ Celkem snadno tě mohou odfouknout do moře 💨 To ale nemusí být až takový problém, když teplota moře se běžně pohybuje kolem 26° C. Někdy i více 😎.

Dva výlety v jednom? Proč ne 😉

Na ostrov se teda letí z německého Berlína 🇩🇪 , přičemž přestup je v americkém Newarku, respektive New Yorku 🇺🇸. Zde se ovšem čeká na navazující let poměrně dlouho (asi 19 hodin). Tento čas ale nejlépe využiješ právě v srdci New Yorku. Za 19 hodin určitě stihneš vidět to neznámější, co NYC nabízí – Manhattan, Sochu Svobody 🗽, nebo Brooklynský most.

Delší přestup v NYC tedy nemusíš brát nutně jako nevýhodu, ale naopak benefit. Kamarádi na Instagramu budou určitě závidět 😜.

Svatý Martin za 11 390 Kč

✈ odlet z Berlína ✈️ United Airlines 📅 leden 2020

REZERVOVAT LETENKU

Klikněte pro komentář
Nahoru