Connect with us

Evropa

Řím z Prahy od 1 553 Kč, z Vídně od 804 Kč, podzimní termíny

Řím z Prahy od 1 553 Kč, z Vídně od 804 Kč, podzimní termíny

Itálie je již otevřena turistům a v nabídce již seženete levné letenky, třeba i do Říma. Nejlevnější jsou sice z Vídně, zároveň mají vídeňské letenky mnohem více termínů, ale i z Prahy můžete letět za pěkné ceny. Záleží tedy na tvých preferencích.

Reklama
  • Odkud? Z Prahy
  • S kým? Letecká společnost Ryanair
  • Kdy? Srpen – září 2020
  • Termín? Příklad 24. srpna – 4. září 2020 (Podívej se na kalendář)
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 5kg příruční zavazadlo, odbavené zavazadlo za příplatek

Líbí se ti letenky, ale nemáš zrovna čas si vše pořádně prohlédnout a zhodnotit?

Tento článek si můžeš uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY, kde se i automaticky aktualizuje. Budeš tak mít čerstvé novinky z první ruky (funguje i v offline režimu).


Řím a doklady

Řecko je státem EU, takže ti stačí občanský průkaz nebo cestovní pas.

Řím a počasí

Panuje zde středomořské klima se suchými teplými léty a mírnými zimami. Ve městě je proto příjemně během celého roku. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 8° C. Nejteplejším měsícem je naopak červenec, který má průměrně 26° C. Léto tu umí být pořádně horké a zároveň je zde nejvíc turistů. Pokud se jim chcete vyhnout, nejvíc užijete si to tu na podzim (září – říjen) a na jaře (duben – červen).

Řím – co vidět a zažít

Určitě znáš panorama Říma z mnoha a mnoha footgrafií, ale naživo – procházet se uličkami, vidět živoucí kulturu, ochutnat italskou zmrzlinu a užít si v restauraci vynikající italskou kuchyni nebo v kavárně vychutnávat italskou kávu. V Římě si prostě užiješ i párdenní dovolenou.

V Římě najdeš i mnoho památek přímo na ulici, kde opravdu nemusíš platit vstupné. Ale pokud netoužíš po těch nejznámnějších památkách – vyzkoušej si projít jiná místa, která stojí za to!

Řím a levné ubytování

Nezapomeň si prohlédnout naši nabídku pobytů v Itálii – kde máš v ceně jak letenku, tak ubytování a leckdy i stravu. A pokud výhodné ubytování teprve hledáš, můžeš jej rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com) a krom toho i s portálem Airbnb.com.

Přes Airbnb teď rozdáváme slevové kupóny na první ubytování ve výši 30€ (+11€ na zážitek). Zaregistruj se a penízky ve formě kreditu jsou tvoje.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci,při objednávce letenky na Pelikan.cz zadej slevový kód PECKYAPPKA a máš to o 250 Kč levnější.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Norsko zavedlo karanténu pro cestující z Česka, Litva zakázala vstup https://t.co/Iilrt9uhVC2 dny dozadu
Norsko zavedlo karanténu pro cestující z Česka, Litva zakázala vstup https://t.co/Iilrt9uhVC #novinky2 dny dozadu
Které země můžeme navštívit: aktuální doporučení a zákazy (COVID-19) https://t.co/1a2S4Ot4Le #novinky2 dny dozadu
Rakousko varuje před cestou do Španělska s výjimkou Baleárských a Kanárských ostrovů https://t.co/FwJex5LVwF2 dny dozadu
Rakousko varuje před cestou do Španělska s výjimkou Baleárských a Kanárských ostrovů https://t.co/FwJex5LVwF #novinky2 dny dozadu
Slovinsko nás zařadilo na tzv. žlutý seznam zemí – karanténa při vstupu povinná https://t.co/7hKlqXdj7q #novinky2 dny dozadu
Slovinsko nás zařadilo na tzv. žlutý seznam zemí – karanténa při vstupu povinná https://t.co/7hKlqXdj7q2 dny dozadu
Toto jsou nejkrásnější thajské ostrovy! https://t.co/Zg0SxSHHHZ3 dny dozadu
Bali z Prahy od 13 990 Kč: TOP aerolinky a termíny i na rok 2021 https://t.co/AJ46drnQJV3 dny dozadu
New York z Prahy za 8 790 Kč, s termíny až do dubna 2021 https://t.co/Im6FOHezfp3 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru