Connect with us
Qatar Airways

Koronavirus

Qatar Airways už létají do 100 destinací, slibují nejlepší konektivitu na světě

Qatar Airways už létají do 100 destinací, slibují nejlepší konektivitu na světě

Letecká společnost Qatar Airways bude tento týden létat už do stovky destinací a aktuálně tak nabízí nejlepší globální konektivitu ze všech aerolinek. Katarský vlajkový dopravce bude dále přidávat (staro)nové trasy až do konce roku 2020. Katarské aerolinky během pandemie v podstatě nikdy nepřestaly létat.

Reklama

V pátek 16. října společnost Qatar Airways obnoví lety do bulharské Sofie s linkou třikrát týdně. Bulharská metropole tak bude v pořadí již 100. destinace. Qatar Airways už celkově absolvují 700 letů týdně.

Do konce roku 2020 plánuje katarský přepravce přidat dalších 25 destinací včetně nové trasy do San Fransisca.

Za poslední týden navýšily Qatar Airways počet letů do Madridu, Kodaně, Stockholmu a Manchesteru (17 letů týdně). Navyšuje počet letů i v případě linky do Singapuru, kterou bude obsluhovat z Dohy dvakrát denně.

Dálkové trasy dopravce z Kataru budou provozovány letadly Airbus A350 a Boeing 787 Dreamliner. Superjumbo A380 zůstane zatím na zemi.

Kromě nových linek katarské aerolinky na podzim zvýšily frekvenci i na dalších evropských a amerických linkách. Obsluhují například již dva lety denně do New Yorku a čtyři lety denně z londýnského Heathrow.

Stavanger – akční letenky

Tento článek si můžete přečíst i uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY, kde se automaticky aktualizuje. Budete tak mít čerstvé, žhavé novinky z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář
Nahoru