Connect with us

Amerika

Hurá do Karibiku! Akční Portoriko z Vídně za 7 990 Kč

Hurá do Karibiku! Akční Portoriko z Vídně za 7 990 Kč

Portoriko je jedním z karibských ostrovů, který je jako vystřižený z pohlednice – na pláže s bílým pískem vrhají stín palmy a celý obraz uzavírá blýskající se azurová vodní hladina s vlnami, na kterých můžeš vytrénovat své surfové schopnosti. Jestli se chceš o krásách Portorika přesvědčit na vlastní oči, máme pro tebe parádní letenky z Vídně s přestupem v Madridu za 7 990 Kč, které seženeš v termínech od března do května 2022.

Reklama
  • Odkud? Z Vídně
  • S kým? Letecká společnost Iberia
  • Kdy? Březen – květen 2022
  • Termín? Příklad 3. – 12. květen 2022
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadla

Co vidět v Portoriku

Už v úvodu jsme naznačili, že Portoriko je zemí nádherných pláží a místem, kam celý rok dopadá dostatek slunečních paprsků. Portoriko ale nejsou jenom pláže, jsou to i vápencové jeskyně, deštný prales, zelená údolí, hory i historická města.

Hlavním městem je San Juan, ve kterém na tebe hlavně mezi úzkými uličkami dlážděnými kočičími hlavami dýchne historie koloniálních časů. Jestli patříš mezi milovníky doutníků, tady si přijdeš na své. Určitě nevynechej ani ochutnávku místního rumu nebo se nech zlákat zvuky latinskoamerické hudby a zavlň se v rytmu vášnivé salsy.

Podmínky vstupu do Portorika

Portoriko při vstupu momentálně vyžaduje doklad o ukončeném očkování a výsledek negativního testu na COVID-19, ne staršího 1 den. Rovněž je před odletem nutné vyplnit příjezdový formulář.

Portoriko a cestovní doklady

Pro vstup do Portorika budeš potřebovat pouze cestovní pas platný alespoň 6 měsíců po návratu.

Současně je třeba požádat o elektronickou autorizaci ESTA (Electronic System for Travel Authorization), což je automatizovaný americký vládní systém, který umožňuje vycestovat do USA. Prostřednictvím ESTA můžeš požádat a následně získat povolení online. Zajistit si elektronické povolení ESTA před cestou do USA je povinné.

Portoriko a počasí

Pro Portoriko je typické proměnlivé a vlhké počasí. Teplota vzduchu se zde po celý rok pohybuje kolem třiceti stupňů a teplota vody za ní nezaostává, většinou kolísá kolem příjemných 27 °C.

Levné ubytování v Portoriku

Jestli hledáš výhodné ubytování, můžeš jej rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com).

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Pelipeckovní roadtrip po USA: 3. díl – New Orleans https://t.co/zIypwNP8fX2 dny dozadu
Jarní Menorca z Vídně od 1 016 Kč! Zažij to nejlepší z pláží i turistiky https://t.co/AgUIqTPre92 dny dozadu
Vilnius: Místo, které si chtěl Napoleon odnést na dlani do Paříže https://t.co/IlYR0Wlx3e2 dny dozadu
AKČNÍ LETENKY: Mallorca, Řím, Athény a další od 376 Kč https://t.co/vcgOxhAr2T2 dny dozadu
Thajsko od 1. 2. opět spouští program Test & Go. Do Sandboxu přibyly další destinace https://t.co/JOkYIAod4O #koronavirus2 dny dozadu
Kam na sólo cestu v roce 2022? 13 tipů na TOP zážitky, když potřebuješ vyvětrat hlavu https://t.co/uZCSyGd1xm3 dny dozadu
Objev Mallorcu s akčními letenkami z Vídně nebo Prahy od 532 Kč https://t.co/DXYXHePgyI3 dny dozadu
Bangkok: 7 tipů, co navštívit v thajské metropoli https://t.co/ob32loLqXn3 dny dozadu
Z Vídně přímo do New Yorku s Austrian Airlines od skvělých 8 490 Kč https://t.co/uEqmtGomoQ3 dny dozadu
PECKA DNE: Ubytování v lázeňském městě Karlovy Vary se snídaní od 1 790 Kč https://t.co/ZQIVD9xO953 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru