Connect with us
BlueSea Puerto Resort****

Dovolené

PECKA DNE: 4* All Inclusive pobyt na Tenerife od 10 690 Kč

PECKA DNE: 4* All Inclusive pobyt na Tenerife od 10 690 Kč

Chceš prožít skvělou dovolenou na Kanárských ostrovech? Pak je Tenerife naprosto ideální volba! Největší ze sedmi Kanárských ostrovů tě zahřeje v každém ročním období příjemnými teplotami, okouzlí překrásnými plážemi a oslní dechberoucími výhledy, například z nejvyšší španělské hory Pico de Teide.

Reklama

Resort nabízí elegantní ubytování s kosmopolitní atmosférou blízko známého letoviska Puerto de la Cruz. V teplejších dnech jistě oceníš dva prostorné venkovní bazény, klimatizované pokoje a nedalekou pláž Playa de Martiánez. Pouhý 1,5 km od resortu se nachází oblíbené Lago Martiánez. Umělé jezero obklopené několika bazény, ze kterých je překrásný výhled na moře a vrcholek zmiňované hory Teide.

 • KAM? BlueSea Puerto Resort****, Tenerife, Kanárské ostrovy, Španělsko
 • KDY? Únor – březen 2022
 • ODKUD? Z Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Vídně s příručním zavazadlem, ubytování v moderním 4* resortu, stravování formou All Inclusive, transfer z letiště na hotel a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 3,5 z 5 (tripadvisor)
Pobyt na Tenerife
BlueSea Puerto Resort pokoj tenerife
BlueSea Puerto Resort venkovní bazén Tenerife
BlueSea Puerto Resort vířivka v hotelu

Podmínky vstupu na Tenerife a návratu do ČR

Kanárské ostrovy včetně Tenerife se řídí stejnými pravidly pro vstup do země jako pevninské Španělsko. To zahrnuje Českou republiku mezi tzv. rizikové oblasti, a proto se musí každý cestující prokázat vyplněným příjezdovým formulářem a jedním z následujících dokladů o bezinfekčnosti:

 • Potvrzení o dokončeném očkování
 • Potvrzení o prodělaném onemocnění COVID-19
 • Potvrzením o negativním výsledku PCR/TMA/antigenního testu (neplatí pro mladší 12 let)

Od 1.2.2022 bude Španělsko uznávat potvrzení o očkování jen do uplynutí 270 dnů od poslední dávky, poté bude vyžadována 3. posilující dávka. Více informací o cestování do Španělska najdeš na stránkách mzv.cz

Podmínky návratu stanovuje cestovatelský semafor. Řídíš se pravidly té země, ve které jsi v posledních 14 dnech strávil/a více než 12 hodin. Pokud takových zemí bylo více, vztahují se na tebe podmínky té nejrizikovější (z pohledu českého semaforu).

Kanárské ostrovy

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru