Connect with us
Grand Bay Suites Mauricius

Dovolené

PECKA DNE: Ubytování v moderních apartmánech na Mauriciu od 5 491 Kč

PECKA DNE: Ubytování v moderních apartmánech na Mauriciu od 5 491 Kč

Při vyhledávání informací o Mauriciu se téměř vždy setkáš s vyjádřením, že Bůh nejprve stvořil Mauricius a jeho podobou se následně inspiroval při stvoření ráje. Chceš se přesvědčit, co je na tom pravdy? Vydej se na ostrov ležící uprostřed Indického oceánu, který je dokonalým místem k odpočinku i aktivní dovolené. Severní část ostrova je typická klidnými a dlouhými plážemi s azurově modrou vodou. Nejen proto je turisty nejvyhledávanějším místem. Na severní části ostrova se také nachází nejstarší botanická zahrada jižní polokoule a hlavní město Port Louis.

Reklama

Ubytování leží přibližně 600 metrů od nádherné písečné pláže. Všechny apartmány jsou klimatizované, prostorné a s vlastním kuchyňským koutem. Hostům je k dispozici rovněž hotelový bazén.

  • KAM? Grand Bay Suites***, Grand Bay, Mauricius
  • KDY? Únor – duben 2022
  • CO JE V CENĚ? Ubytování ve vybaveném apartmánu v komplexu Grand Bay Suites***, parkování
  • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)
Ubytování na Mauriciu
Grand Bay Suites ubytování
Grand Bay Suites Mauricius pokoj
Grand Bay Suites bazén Mauricius

Podmínky vstupu na Mauricius a návratu do Česka

Mauricius 1. října výrazně zjednodušil podmínky vstupu pro očkované turisty. V rámci nových pravidel již není vyžadována karanténa v hotelovém resortu. Před vstupem se prokážeš potvrzením o očkování a negativním PCR testem, ne starším 72 hodin. Dále musíš mít pojištění a vyplnit potřebné formuláře. Po příletu tě čeká dvojité testování, ovšem po ostrově se můžeš volně pohybovat již po obdržení negativního výsledku prvního testu.

Pro neočkované platí mimo jiné i nadále 14denní karanténa.

Podmínky návratu stanovuje cestovatelský semafor. Řídíš se pravidly té země, ve které jsi za posledních 14 dní strávil/a více než 12 hodin. Pokud takových zemí bylo více, vztahují se na tebe podmínky té nejrizikovější (z pohledu českého semaforu).

Mauricius

Akční letenky na Mauricius

Jestli tě nabídka ubytování v hotelu Grand Bay Suites*** zaujala a ještě nemáš letenku, posíláme pár tipů.

Mauricius

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru