Connect with us

Dovolené

POBYT DNE: Malta včetně letenek, snídaní a výletu s průvodcem od 12 690 Kč

POBYT DNE: Malta včetně letenek, snídaní a výletu s průvodcem od 12 690 Kč

Malta je na jaře ideální destinací. Teploty se zde pohybují kolem 24 °C, slunce září a ostrov není přesycen turisty. Máš chuť užít si aktivní dovolenou, udělat si výlety po okolí a mít zajištěné super ubytování? Vydej se s námi do nejmenšího státu v Evropské unii a užij si ničím nerušené dny strávené na krásném místě. Poznáš pohodovou atmosféru pohádkových vesniček, okouzlí tě monumentální památky a historie, krásná příroda, útesy, jeskyně a přátelská atmosféra. Budeš cestovat s dětmi? Navštiv například vesničku Pepka námořníka a budou nadšení! S naším průvodcem uvidíš také nedaleký ostrov Gozo a hlavní město Vallettu. Ukáže ti to nejlepší a dozvíš se řadu zajímavých informací.

Reklama

Hotel se nachází na nábřeží Sliemy u přístavu Marsamxett. Jen několik metrů je vzdálená autobusová zastávka, ze které se pohodlně dostaneš na řadu zajímavých míst. V nejvyšším patře najdeš zahradu s panoramatickým výhledem. V ceně ubytování máš velmi kladně hodnocené snídaně.

  • KAM? 115 The Strand Hotel & Suites***, Sliema, Malta
  • KDY? Březen 2023
  • ODKUD? Z Bratislavy nebo Vídně
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Bratislavy nebo Vídně, ubytování ve 3* hotelu, snídaně, transfer z letiště na hotel a zpět, 2-denní výlet se slovenským průvodcem (Valletta+Gozo)
  • HODNOCENÍ HOTELU: 8,3 z 10 (booking)
Malta 115 The Strand Hotel pokoj

Malta 115 The Strand Hotel pokoj

Malta

Malta

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru