Connect with us
Malta

Dovolené

PECKA DNE: Dovolená na Maltě se snídaní od 5 490 Kč

PECKA DNE: Dovolená na Maltě se snídaní od 5 490 Kč

Maltu asi nejvíce vystihuje slovo rozmanitost. Její krajina nádherně kontrastuje se skalnatým pobřežím, které zakončují vápencové útesy, mezi nimiž je možné objevit skryté zátoky s průzračně čistou vodou. Byla by škoda, kdybys alespoň jeden den nevyměnil odpočinek na pláži za výlet po okolí. Možností na turistiku je zde spousta a jestli patříš mezi fanoušky historie, můžeš je spojit třeba s návštěvou zdejších chrámů. A abychom nezapomněli, ucelený obraz o Maltě získáš, když si ji prohlédneš ještě z jednoho úhlu – pod vodou. Objevíš svět jeskyní, skal a vraků. No řekni, jaké rozmanitější místo by Maltě mohlo konkurovat?

Reklama

Poznej všechny krásy, které Malta během dovolené nabízí, během leteckého pobytu od Pelikána. V nabídce najdeš termíny na květen. Průměrné denní teploty se v tomto období pohybují mezi 15 a 23 °C.

  • KAM? 115 The Strand Hotel & Suites***, Sliema, Malta
  • KDY?  Květen 2021
  • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy nebo Vídně, ubytování v moderním hotelu s výhledem na Vallettu, snídaně, transfer z hotelu na letiště a zpět
  • HODNOCENÍ HOTELU (tripadvisor): 3,5 z 5
Akční termíny dovolené na Maltě
Malta

Vstup na Maltu

Pro vstup na Maltu aktuálně stačí maximálně 72 hodin starý negativní PCR test, kterým se prokážeš při vstupu do letadla. Test je možné podstoupit až po příletu na letišti, nicméně v takovém případě je nutné počkat na výsledek (většinou známý do hodiny) na hotelu v izolaci.

Mimo testu je třeba ještě vyplnit dva formulářePrvní se týká cestování v posledních 14 dnech a ve druhém uvedeš své kontaktní údaje.

Návrat zpět do ČR

Podmínky návratu ze zahraničí zpět do České republiky se od 5. února 2021 řídí novým cestovatelským semaforem.

Malta je v současné chvíli zařazena mezi země s vysokým rizikem (tmavě červená barva). Před vstupem do ČR je třeba předložit písemné potvrzení o negativním výsledku PCR testu (pozor, antigenní test není možný), ne staršího než 72 hodin od odběru, a vyplnit příjezdový formulářNásledně je nutné absolvovat 5denní karanténu, která musí být ukončena nejdříve 5. den dalším PCR testem. Do předložení negativního výsledku je vyžadována samoizolace. Součástí všech podmínek je nošení respirátoru FFP2 všude mimo domov a to po dobu 10 dní od příjezdu.

Tento článek si můžete přečíst a uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY. Díky aplikaci budete mít čerstvé a žhavé informace z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Na letišti v Tokiu testují bezkontaktní check-in pomocí snímání obličeje https://t.co/SoXsDNZUEq #novinky3 dny dozadu
V roce 2021 se mohou návštěvníci poprvé toulat v Buckinghamských zahradách bez průvodce https://t.co/KYuv92E9MC #novinky3 dny dozadu
Srí Lanka v roce 2021: Jak si letos užít dovolenou na ostrově? (podmínky a tipy) https://t.co/5KU6LSKPNU3 dny dozadu
Jedenáct dní bez příletu či odletu. Letiště Bratislava začalo rekonstrukci křižovatky drah https://t.co/VSrA8qOKUG3 dny dozadu
5 důvodů proč navštívit Cancún aspoň jednou v životě https://t.co/fVRFx4NpD53 dny dozadu
Proplatíme stornopoplatky při pozitivním COVID testu. Stačí mít zakoupené pojištění https://t.co/PwVpTBbfHc #koronavirus3 dny dozadu
Řecko ruší karanténu. Ke vstupu postačí negativní PCR test nebo očkování https://t.co/KkwPa8F7X3 #koronavirus3 dny dozadu
Fialové ostrovy Banwol a Bakji v Jižní Koreji. Instagramový ráj https://t.co/xzeB6IOzyf4 dny dozadu
Instagramový ráj. Fialové ostrovy Banwol a Bakji v Jižní Koreji https://t.co/xzeB6IOzyf4 dny dozadu
Rio versus Encantado? V Brazílii staví novou sochu Krista, ještě vyšší https://t.co/4gXHu6GaJU #novinky4 dny dozadu

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru