Connect with us
Francie Paříž pobyt

Citybreaky

PECKA DNE: Pobyt v Paříži se snídaní a vstupem do Disneylandu od 14 290 Kč

PECKA DNE: Pobyt v Paříži se snídaní a vstupem do Disneylandu od 14 290 Kč

Pařížský Disneyland byl otevřen v první polovině devadesátých let a od té doby jej navštěvuje přibližně 10 miliónů návštěvníků ročně. Čekají tu na tebe atrakce pro všechny věkové kategorie, velkolepá vystoupení i postavičky z pohádkového světa, se kterými se můžeš vyfotografovat. Láká tebe nebo tvé ratolesti vidět na vlastní oči například zámek, který se stal symbolem celého Disneyho světa? Mickey Mouse či Jacka Sparrowa? Využij naší unikátní nabídky a užij si Paříž i s návštěvou Dineylandu. Kromě zábavního parku můžeš navštívit v Paříži také spoustu dalších zajímavých míst. Máme pro tebe několik tipů, které památky, můžeš navštívit zdarma.

Reklama

Bydlet budeš v moderním hotelu, který se nachází v klidné lokalitě parku Bercy jen pár metrů od stanice metra a deset minut chůze od vlakového nádraží. Velmi pohodlně se tak dostaneš ke všem turistickým cílům, včetně zmiňovaného Disneylandu. Přesnou cestu z hotelu do parku najdeš zde. Každý den je podávána kontinentální snídaně formou bufetu.

 • KAM? ibis Styles Paris Bercy***, Paříž, Francie
 • KDY? Červen – červenec 2022
 • ODKUD? Z Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Vídně, ubytování ve 3* hotelu, snídaně formou bufetu, jednodenní vstup do Disneylandu (1 park), privátní transfer z letiště na hotel a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 3,5 z 5 (tripadvisor)
Paříž ibis hotel
disneyland paříž

Podmínky vstupu do Francie a návratu do ČR

Všichni cestujících od 12 let přijíždějící do Francie musí předložit jeden s těchto certifikátů o bezinfekčnosti:

 • Negativní PCR (starý max. 72h) nebo antigenní test (starý max. 48h)
 • Potvrzení o provedeném očkování (7 dní po vakcíně Pfizer, Moderna, AstraZeneca nebo 4 týdny po vakcíně Johnson & Johnson, nebo 7 dní po první dávce vakcíny, pokud osoba překonala nemoc Covid-19), evropský očkovací certifikát má maximální platnost 9 měsíců od podání poslední dávky základního očkování
 • Potvrzení o překonání nemoci Covid-19 v posledních 6 měsících

Návrat do České republiky je zcela bez omezení.

Paříž
Louvre Museum Paris at sunset

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru