Connect with us
Aloft Palm Jumeirah****

Dovolené

PECKA DNE: 7 nocí ve 4* hotelu v Dubaji od 23 850 Kč

PECKA DNE: 7 nocí ve 4* hotelu v Dubaji od 23 850 Kč

Dubaj patří mezi nejbohatší města na světě a luxus je zde cítit a vidět na každém kroku. Megalomanské stavby, luxusní auta, obrovská nákupní centra a špičkové resorty. Těžko uvěřit, že více než do poloviny 20. století šlo o skromnou rybářskou osadu. Dnes Dubaj nabízí mnohá NEJ, kterými láká stále více turistů. Užij si například výhled ze 124. a 125. patra nejvyšší budovy světa, vychutnej si podívanou choreografické fontány, která dokáže vymrštit vodu až do výšky 152 metrů, nebo si nákupy v obchodním centru zpestři lyžováním.

Reklama

Vedle krásných pláží lemujících celé pobřeží narazíš také na uměle vybudované ostrovy ve tvaru palmy a právě na jednom z nich budeš bydlet. 4* hotel nabízí moderní pokoje, velký a dětský bazén, prvotřídní servis a výbornou gastronomii. Na začátku každého dne tě čeká perfektní snídaně, která odpovídá zdejším vysokým standardům.

  • KAM? Aloft Palm Jumeirah****, Dubaj, Spojené arabské emiráty
  • KDY? Leden – duben 2022
  • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy nebo Vídně, ubytování přímo na ostrově The Palm Jumeirah, snídaně, transfer z letiště na hotel a zpět, anglicky nebo německy hovořící delegát, u letů s Emirates, flydubai a Etihad Airways máš v ceně i jednodenní vstupenku na EXPO 2020
  • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)
Dovolená v Dubaji
Aloft Palm Jumeirah pokoj Dubaj
Aloft Palm Jumeirah bazén Dubaj
Aloft Palm Jumeirah****
Aloft Palm Jumeirah restaurace Dubaj

Podmínky vstupu do Dubaje a návratu do Česka

  • Všichni letecky cestující z ČR jsou povinni předložit negativní PCR test, ne starší 72 hodin. Výjimkou jsou děti do 12 let. Podrobné informace se dočteš na stránkách mzv.cz.
  • Podmínky návratu stanovuje cestovatelský semafor. Řídíš se pravidly té země, ve které jsi za posledních 14 dní strávil/a více než 12 hodin. Pokud takových zemí bylo více, vztahují se na tebe podmínky té nejrizikovější (z pohledu českého semaforu).
Dubaj

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru