Connect with us

Dovolené

POBYT DNE: Turecká riviéra od 13 990 Kč!

POBYT DNE: Turecká riviéra od 13 990 Kč!

Turecko je nestárnoucí klasika pro všechny, kteří touží po oddechu v prostředí rozkvetlých zahrad, nádherných pláží a kvalitních All Inclusive služeb. Dnes pro vás máme návrh, jak si letos udělat pěkné Vánoce. Kdo by totiž nechtěl dostat fantastickou All Inclusive dovolenou v oblasti Turecké riviéry, ve 4* hotelu COOEE Serra Garden, s odletem z Prahy nebo Ostravy a českým delegátem jako bonus!

Reklama
 • KAM? COOEE Serra Garden****, Manavgat, Turecko
 • KDY? květen – září 2020
 • ODKUD? Letiště Václava Havla, Praha / Letiště Leoše Janáčka Ostrava
 • CENA ZAHRNUJE: Zpáteční letenka z Prahy/Ostravy, ubytování na 7 nocí v pokoji pro 2 osoby ve 4* hotelu u pláže, stravování formou All Inclusive, transfer z letiště na hotel a zpět, služby česky hovořícího delegáta.
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru