Connect with us
Egypt - pobyt

Dovolené

Objevte dávné příběhy Egypta. All Inclusive dovolené od 9 769 Kč

Objevte dávné příběhy Egypta. All Inclusive dovolené od 9 769 Kč

Snad každý z nás někdy snil o návštěvě Egypta. V zemi mocných faraonů, velkolepých památek a nekončící pouště stále naleznete místa, kde na vás bude dýchat dávná historie. Turisté se sem ale nevydávají pouze za honbou za dobrodružstvím a dávnými příběhy, ale i kvůli břehům Rudého moře. To nabízí sluncem prohřáté pláže, kde si můžete dopřát zasloužený odpočinek během celého roku.

Reklama

Vydejte se díky našim All Inclusive dovoleným například do Hurghady nebo oblasti Makadi Bay. V obou letoviscích si na své přijdou milovníci slunce, pláží a komfortu. Naopak pro ty, kteří nechtějí poznávat Egypt jen z pláže, jsou připravené výlety od prohlídky Káhiry a Luxoru přes dechberoucí pyramidy v Gíze až po jízdu v dunách na čtyřkolce. Zejména oblast Makadi Bay pak bude rájem pro milovníky pestrobarevného podmořského světa.

The Grand Resort

5* hotel The Grand Resort najdete přímo na obchodní promenádě Grand Mall v Hurghadě. Do nedalekého centra města vás bezplatně převeze hotelový transfer a hotelovou pláž budete mát jen přes cestu.

 • KDY? Listopad – březen 2021
 • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně (přímé lety)
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka, ubytování v 5* hotelu, stravování formou All Inclusive, služby česky hovořícího delegáta, transfer z letiště do hotelu a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)

Siva Grand Beach Hotel

4* Siva Grand Beach Hotel najdete přímo na písečné pláži, zhruba 8 kilometrů od centra Hurghady, kam vás zdarma doveze hotelový transfer.

 • KDY? Listopad – březen 2021
 • ODKUD? Z Prahy (přímé lety)
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka, ubytování v 4* hotelu, stravování formou All Inclusive, služby česky hovořícího delegáta, transfer z letiště do hotelu a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)

Makadi Palace

5* hotel Makadi Palace se nachází zhruba 35 kilometrů od Hurghady na okraji střediska Makadi Bay. To je oblíbené zejména mezi milovníky šnorchlování.

 • KDY? Listopad – březen 2021
 • ODKUD? Z Prahy (přímé lety)
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka, ubytování v 5* hotelu, stravování formou All Inclusive, služby česky hovořícího delegáta, transfer z letiště do hotelu a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)

Podmínky vstupu a návratu

Podle aktuálních podmínek je od 1. září pro vstup do Egypta vyžadován negativní test na COVID-19 ne starší než 72 hodin (ten je možné absolvovat rovněž po příletu), vyplnění prohlášení cestovatele a uzavřené cestovní pojištění.

Při návratu zpět do České republiky je třeba se nahlásit příslušné krajské hygienické stanici vyplněním elektronického Příjezdového formuláře. Na základě jejich instrukcí pak bude nutné absolvovat karanténu nebo test.

Tento článek si můžete přečíst a uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY. Díky aplikaci budete mít čerstvé a žhavé informace z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

 • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
 • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
 • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Soukromá dovolená za koronaviru? Pronajměte si chatu! https://t.co/riTJagRLDn8 minutami dozadu
Halloween: jak to všechno začalo a jak se dnes slaví https://t.co/tlj4Gsb57o13 minutami dozadu
Nejstrašidelnější hrady na světě https://t.co/lpf7HbnAq149 minutami dozadu
Mauricius nabízí víza k dlouhodobému pobytu. Zde jsou podmínky https://t.co/93I32lOgcz #novinky58 minutami dozadu
Michelinská restaurace v Budapešti podává luxusní jídlo na kolotoči https://t.co/V8ScgNeUcr #novinky1 hodinou dozadu
Vánoční trhy v Norimberku patří mezi nejstarší v Německu. Letos se nekonají https://t.co/6vJTQMC9Yj #novinky2 hodinami dozadu
Vánoční trhy v Norimberku patří mezi nejstarší v Německu. Letos se nekonají https://t.co/6vJTQMC9Yj #koronavirus2 hodinami dozadu
Letiště v New Yorku budou za nenošení roušek rozdávat pokuty https://t.co/w5O9yi22Vu #koronavirus2 hodinami dozadu
Letiště v New Yorku budou za nenošení roušek rozdávat pokuty https://t.co/w5O9yi22Vu #novinky2 hodinami dozadu
Mallorca: Na vlnách moře a historie https://t.co/icBmtvmpfg2 hodinami dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru