Connect with us

Evropa

Paříž v únoru a březnu z Bratislavy od 520 Kč

Paříž v únoru a březnu z Bratislavy od 520 Kč

Hlavní město Francie ti asi nemusíme ani představovat. Eiffelovka, víno, barety, croissanty, bagety, káva, makronky, Champs-Élysées, Notre Dame a její chrliče… No Paříž je prostě proslavená po celém světě svými krásami, gastronomií a atmosférou. A pokud se do ní toužíš podívat, je ideální čas. Doletíš na 85km vzdálené letiště Paris Beauvais Airport, ale doprava do Paříže je zajištěna shuttle autobusy. S Ryanair můžeš letět z Prahy, Vídně nebo Bratislavy (z té obzvlášť) za pěknou cenu, přímým letem.

Reklama
  • Odkud? Z Bratislavy
  • S kým? Letecká společnost Ryanair
  • Kdy? Únor – březen 2020
  • Termín? Příklad 10. – 23. března 2020 (Podívej se na kalendář)
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 5kg příruční zavazadlo, odbavené zavazadlo za příplatek

Akční letenky

Paříž a doklady?

Francie je členem EU, takže sem klidně můžeš cestovat na občanský průkaz nebo cestovní pas.

Paříž – naše články pro inspiraci:

Pařížské zákoutí

Levné ubytování v Paříži

Nezapomeň si prohlédnout naši nabídku pobytů v Paříži – kde máš v ceně jak letenku, tak ubytování a leckdy i stravu. A pokud výhodné ubytování teprve hledáš, můžeš jej rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com) a krom toho i s portálem Airbnb.com.

Přes Airbnb teď rozdáváme slevové kupóny na první ubytování ve výši 30€ (+11€ na zážitek). Zaregistruj se a penízky ve formě kreditu jsou tvoje.

Katedrála Notre Dame

Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - při objednávce na Pelikan.cz zadej slevový kód USETRI250 a máš to o 250 Kč levnější.
  • Revolut karta zdarma - Potřebuješ směnit peníze nebo vybírat hotovost v zahraničí? Kašli na směnárny a stáhni si aplikaci Revolut. Platby přijímáš a posíláš do pár sekund a výběry z bankomatů po celém světě do výše 200€ měsíčně máš ZDARMA. Revolut karta a doručení až domů ZDARMA.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru