Connect with us

Letenky

Panama City s Turkish Airlines z Prahy od 9 990 Kč!

Panama City s Turkish Airlines z Prahy od 9 990 Kč!

Panama je směsí španělské kultury, tropických pralesů a karibského temperamentu. Panama City ti ovšem mimo příjemných teplot nabídne procházku po pobřeží Panamského zálivu, vysoké palmy, ještě vyšší mrakodrapy a nezapomenutelné západy slunce. Zdejší příjemný pouliční chaos si za svůj pobyt určitě zamiluješ a odpočineš si. K letence Turkish Airlines máš navíc v ceně i 2 x 23kg odbavené zavazadlo, čeká tě jeden přestup v Istanbulu a jeden technický stop. Cestou zpět už není.

Reklama
  • Odkud? Z Prahy
  • S kým? Letecká společnost Turkish Airlines
  • Kdy? duben – prosinec (od 9 990 Kč), únor – březen (od 10 390 Kč)
  • Příklad? Termín 4. – 12. října 2020 (od 9 990 Kč)
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, malé příruční zavazadlo, 2x 23kg odbavené zavazadlo
  • Využij slevový kód: USETRI250 – Stačí u Způsobu platby zaškrtnout Uplatnit kupon a vyplnit.

Akční letenky

Panama a cestovní doklady

Pro cestu potřebuješ jen platný cestovní pas, alespoň 6 měsíců po návratu ze země – tedy pokud tvá návštěva nepřesáhne 90 dní.

Panama a naše články pro inspiraci:

Panama a levné ubytování

Hledáš výhodné ubytování? Ubytovat se můžeš přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com).

A krom toho i s portálem Airbnb.com. Přes Airbnb teď rozdáváme slevové kupóny na první ubytování ve výši 30€ (+11€ na zážitek). Zaregistruj se a penízky ve formě kreditu jsou tvoje.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Doporučujeme

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru