Connect with us
Split

Evropa

Z Prahy do Splitu za 3 790 Kč! Nová přímá linka začne létat 26. června

Z Prahy do Splitu za 3 790 Kč! Nová přímá linka začne létat 26. června

Chorvatský národní dopravce Croatia Airlines včera přišel se zprávou, která jistě potěší všechny milovníky této nádherné země. Od 26. června 2021 začne provozovat novou linku z Prahy do Splitu. Bude se jednat o přímé spojení, které bude dostupné během celých letních prázdnin s frekvencí jednoho letu týdně. A cena? Ta je parádní! Zpáteční letenky seženeš už od 3 790 Kč.

Reklama

Nová linka z Prahy do Splitu

Přímé lety z Prahy do chorvatského Splitu startují už koncem června a dostupné budou zhruba do poloviny září. Provozovány budou každou sobotu. Z Prahy bude letadlo odlétat v 21:05 a ve Splitu přistane v 22:30. Z Chorvatska pak bude vyrážet v 18:30 a do Prahy přiletí v čase 18:55.

  • Odkud? Z Prahy
  • S kým? Letecká společnost Croatia Airlines
  • Kdy? Červen – září 2021
  • Příklad? Termín 10. – 17. července 2021 (PODÍVEJ SE NA KALENDÁŘ)
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 8kg příruční zavazadlo (55 x 40 x 20 cm)

Podmínky vstupu do Chorvatska a návrat

Při vstupu do Chorvatska je třeba předložit negativní výsledek PCR nebo antigenního testu, který nebude starší než 48 hodin. Cestující očkovaní proti COVID-19, u kterých uplynulo minimálně 14 dní od završení vakcinace, nebo ti, kteří prodělali COVID-19, nemusí test předkládat. Podrobnější informace k podmínkám vstupu do Chorvatska poskytuje web mzv.cz.

Návrat ze zahraničí zpět do České republiky se řídí pravidly cestovatelského semaforu. Chorvatsko je aktuálně zařazeno mezi tmavě červené oblasti a pokud se na tebe nevztahuje některá z výjimek, je třeba se při návratu domů řídit podmínkami stanovenými pro tuto kategorii.

Split

Letenky bez problémů – Pelikán proplatí stornopoplatky

Novinka od Pelikána! Kup si k letence nebo pobytu pojištění a automaticky dostaneš BONUS v podobě proplacení stornopoplatku, pokud nebudeš moci odletět kvůli pozitivnímu testu na COVID-19! Tento bonus získají automaticky všichni cestující, kteří si zakoupili pojištění STORNO nebo ISTOTA od 1. 1. 2021 (včetně).

Pelikán proplatí storno poplatky, stačí si zakoupit pojištění!

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Kam se vydat v Dominikánské republice? 11 TOP pláží https://t.co/M2A9BgcjbB1 dnem dozadu
Letiště v Mnichově bude aerolinkám nabízet možnost natankovat udržitelné palivo https://t.co/xJhat2RjQH #novinky1 dnem dozadu
Korsika: 10 důvodů proč se určitě vrátíme https://t.co/Z69NbkOmZI1 dnem dozadu
PECKA DNE: All Inclusive Kanáry v hotelu na pláži od 19 890 Kč https://t.co/JWAeRGoHAi1 dnem dozadu
Mamma mia! Zaleť si z Prahy v létě do Pisy již od 798 Kč. https://t.co/s2l7OQzXxg1 dnem dozadu
Projdi si nejkrásnější slovenské vodopády https://t.co/f93KSF2jHd1 dnem dozadu
Itálie chce vítat turisty od 15. května. Ke vstupu postačí test, imunita nebo očkování https://t.co/dZ1QasZAcu #koronavirus1 dnem dozadu
Cestování do Švýcarska: Vstup možný bez testu i karantény https://t.co/velJSVhTQZ #koronavirus1 dnem dozadu
Ostrov Skiathos: Znáte ho díky filmu Mamma Mia a skvělému vínu https://t.co/yQ7we3DSSl2 dny dozadu
Tipy redakce na léto: 10 nejkrásnějších pláží Itálie https://t.co/hmYLllcLsY2 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru