Connect with us

Evropa

Únorový Milán s Ryanair z Brna od 490 Kč

Únorový Milán s Ryanair z Brna od 490 Kč

Do Milána a zpět od 490 Kč? No nekup to… Miláno je italské město módy – tady se určují trendy, tady probíhají čachry s kombinacemi v luxusních obchodech. Ale není to tu jen a jen o módě, tohle město nabízí každému něco. Historické památky, jako například slavný Milánský dóm, (jednu z mála italských staveb v gotickém slohu) ale také univerzity, množství parků a pro milovníky dobrého jídla a pití skvělé restaurace. Letíš z Brna se společností Ryanair, přímo – v ceně máš příruční zavazadlo do 5 kg.

Reklama
  • Odkud? Z Brna
  • S kým? Letecká společnost Ryanair
  • Kdy? Únor 2020
  • Termín? Příklad 19. – 26. února 2020
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 5kg příruční zavazadlo
  • Využij slevový kód: USETRI250 – Stačí u Způsobu platby zaškrtnout Uplatnit kupon a vyplnit.

Milán a doklady

Itálie je členskou zemí EÚ, čili je možné do ní cestovat pouze na občanský průkaz, ale ani s cestovním pasem člověk neudělá chybu.

Miláno a zima?

Sezóna je tu v podstatě celý rok, jelikož teploty se tu drží i v zimních měsících většinou nad nulou, maximálně mírně pod. V únoru se teploty pohybují od 0 do 10 °C. A i když tu nevládne sníh, je tu znatelná vlhkost.

Levné ubytování v Miláně

Nezapomeň se podívat i naši nabídku milánských pobytů, kde máš v ceně jak zpáteční letenku, tak i ubytování, často se stravou. Výhodné ubytování můžeš rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com) a krom toho i s portálem Airbnb.com.

Přes Airbnb teď rozdáváme slevové kupóny na první ubytování ve výši 30€ (+11€ na zážitek). Zaregistruj se a penízky ve formě kreditu jsou tvoje.

Tip na aplikaci: Revolut

Vykašli se na směnárny. Stáhni si appku Revolut, pár kliknutími se registruj a „bankuj“ po celém světě. Revolut se ti hodí, zejména když potřebuješ stabilní dobrý měnový kurz – k dispozici máš 29 světových měn a středové kurzy pro převody. Z Revolutu můžeš posílat nebo přijímat platby i z jiných bankovních účtů. Výběry ze všech bankomatů na světě máš zdarma, a to až do 200€ měsíčně a navíc si peníze můžeš kdykoliv poslat na kartu a převod proběhne během pár sekund. Když se zaregistruješ přes Pelikánský odkaz, tak navíc získáš Revolut kartu s doručením zdarma.

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - při objednávce na Pelikan.cz zadej slevový kód USETRI250 a máš to o 250 Kč levnější.
  • Revolut karta zdarma - Potřebuješ směnit peníze nebo vybírat hotovost v zahraničí? Kašli na směnárny a stáhni si aplikaci Revolut. Platby přijímáš a posíláš do pár sekund a výběry z bankomatů po celém světě do výše 200€ měsíčně máš ZDARMA. Revolut karta a doručení až domů ZDARMA.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru