Connect with us
Žena na milánské katedrále

Evropa

Letní Milán z Vídně s Ryanair od 622 Kč

Letní Milán z Vídně s Ryanair od 622 Kč

Do Milána a zpět od 622 Kč? No nekup to… Milán je italské město módy – tady se určují trendy, tady probíhají čachry s kombinacemi v luxusních obchodech. Ale není to tu jen a jen o módě, tohle město nabízí každému něco. Historické památky, jako například slavný Milánský dóm, (jednu z mála italských staveb v gotickém slohu) ale také univerzity, množství parků a pro milovníky dobrého jídla a pití skvělé restaurace. Letíš z Vídně se společností Ryanair, přímo – v ceně máš příruční zavazadlo do 5 kg.

Reklama
  • Odkud? Z Vídně
  • S kým? Letecká společnost Ryanair
  • Kdy? Nejlepší ceny jsou na červen a červenec
  • Termín? Příklad 2. – 11. června 2021 (podívej se na kalendář)
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 5kg příruční zavazadlo
Akční termín, Milán, levné letenky z Vídně

Milán a doklady

Itálie je členskou zemí EÚ, čili je možné do ní cestovat pouze na občanský průkaz, ale ani s cestovním pasem člověk neudělá chybu.

Podmínky vstupu do Itálie – koronavirus

Itálie prodloužila platnost opatření, ktará nastavila pro přijíždějící z kategorie C, kam patří i Česko. Do 15. května je tak třeba se při příjezdu prokázat negativním PCR/antigenním testem, ne starším 48 hodin od odběru. Následně je vyžadována karanténa, kterou je možné nejdříve 5. den ukončit opět PCR/antigenním testem.

Nicméně Itálie se na letní turistickou sezónu připravuje a 26. dubna již zahájila postupné uvolňování, které bude probíhat zhruba do konce července.

Návrat zpět do ČR se momentálně řídí podmínkami cestovatelského semaforu.

Milán

Levné ubytování v Miláně

Nezapomeň se podívat i naši nabídku milánských pobytů, kde máš v ceně jak zpáteční letenku, tak i ubytování, často se stravou. Výhodné ubytování můžeš rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com) a krom toho i s portálem Airbnb.com.

Přes Airbnb teď rozdáváme slevové kupóny na první ubytování ve výši 30€ (+11€ na zážitek). Zaregistruj se a penízky ve formě kreditu jsou tvoje.

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Dovolená v Dominikánské republice může vypadat i takto (video) https://t.co/xAYWNVTCnK20 hodinami dozadu
Cestování do Finska: pro očkované turisty je cesta volná https://t.co/yQ77jlqX7g #novinky21 hodinami dozadu
Cestování do Finska: pro očkované turisty je cesta volná https://t.co/yQ77jlqX7g #koronavirus21 hodinami dozadu
Cestování do Chorvatska: bez omezení https://t.co/hH9ZNSWBHx #koronavirus21 hodinami dozadu
Cestování do Chorvatska: bez omezení https://t.co/hH9ZNSWBHx21 hodinami dozadu
Které země můžeme navštívit: aktuální doporučení a zákazy (COVID-19) https://t.co/XwtQIeaL5x #koronavirus23 hodinami dozadu
České památky UNESCO: 14 skvostů v srdci Evropy https://t.co/17ryLmFz2K1 dnem dozadu
PECKA DNE: Prodloužený wellnes víkend v Beskydech od 1 690 Kč https://t.co/5Jrj8Bz82l1 dnem dozadu
Cestovatelský semafor: podmínky návratu do ČR platné od 14. 6. https://t.co/zRkk71cN4h #koronavirus2 dny dozadu
Proplatíme stornopoplatky při pozitivním COVID testu, léčebné náklady i cestu zpět. Stačí mít zakoupené pojištění https://t.co/PwVpTATEiC #koronavirus2 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru