Connect with us
Slevnými letenkami si Maledivy užiješ o to snáz!

Asie

PECKA DNE: Tři letenky na Maledivy do 14 990 Kč! Stojí za úvahu!

PECKA DNE: Tři letenky na Maledivy do 14 990 Kč! Stojí za úvahu!

Nádherné pláže s bělostným pískem, průzračná tyrkysová voda, palmy, které poskytují dostatek stínu před horkým sluncem, a všudypřítomný klid. Takto by se daly popsat Maledivy, ale věř, že krása těchto ostrovů se dá slovy jen těžko zachytit. Skutečnost bude vždy lepší.

Reklama

Zrovna se nám sešly pěkné levné letenky za podobnou cenu. Níže je najdeš v seznamu na prvních příčkách, jak jinak… S Etihad Airlines letíš za 13 690 Kč, přičemž máš v ceně i 23kg odbavené zavazadlo a termíny se pohybují v rozmezí října a února příštího roku.

Qatar Airways jsou známé svým špičkovým servisem a jejich letenka za 14 990 Kč nabízí mnoho termínů od dubna do června, v ceně je pak i 25kg odbavené zavazadlo. Během letu o tebe bude skvěle postaráno a dovolená ti tak vlastně začne už při nástupu na palubu. Aktuálně se s katarskými aerolinkami dostaneš na Maledivy z Prahy nebo Vídně, a to s jedním přestupem v Dauhá.

A poslední letenkou, na kterou tě tu upozorníme, je letenka Turkish Airlines za 14 990 Kč. V její ceně je i 30kg odbavené zavazadlo, termíny najdeš od dubna až do prosince.

U všech letenek tě čeká jeden přestup a každá má své plusy – je to jen na tobě. Ale kdyby tě snad nenadchla ani jedna, podívej se na celou nabídku.

 • Odkud? Z Prahy
 • S kým? Letecká společnost Turkish Airlines
 • Kdy? Duben – říjen 2021
 • Příklad? Termín 1. – 17. září
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 2 kusy příručních zavazadel (8kg + 2kg), 30kg odbavené zavazadlo
Akční termín letenky na Maledivy, Turkish

Pár tipů, co na Maledivách

 • Navštiv největší maledivskou mešitu, zapsanou dokonce na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Pojme více než 5 000 lidí. Pokud ji chceš navštívit, půjčí ti dovnitř i vhodný oděv, v němž absolvuješ i poutavou prohlídku.
 • Jestli chceš ochutnat čerstvě vylovené tuňáky, navštiv místní rybí trh. Hned naproti máš zase trh ovocný. Určitě ochutnej tradiční tyčinku bondi, zabalenou v banánových listech.
 • Na okraji Male můžeš navštívit hrobku Muhamada Thakurufaanu, národního hrdiny, který zemi osvobodil z portugalské nadvlády. Dnes je po něm pojmenováno například i Islámské centrum v centru města Male.
 • A pokud jsi dobrodruh, nevynechej South Nilandhoo atol, s hlavním ostrovem Kudahuvadhoo. Ve svých vodách skrývá několik vraků lodí.
Maledivy

Podmínky vstupu na Maledivy

Tento ráj na zemi je pro cestovatele otevřen, avšak vyžaduje od nich negativní test na COVID-19, který není starší 96 hodin před odletem a další náležitosti, jako platná letenka a zdravotní prohlášení odeslané 24 hodin před odletem na dovolenou.

O dalších podmínkách, na které je před odletem na Maledivy třeba pamatovat, se dozvíš v našem samostatném článku o CESTOVÁNÍ NA MALEDIVY, který průběžně aktualizujeme, včetně podmínek návratu do ČR.

Maledivy a očkování

Na Maledivách nejsou vyžadována žádná povinná očkování. Doporučená jsou ale základní cestovatelská – žloutenka typu A a B, břišní tyfus, tetanus a případně meningokok a pneumokok.

Ubytování na Maledivách

Abychom ti ušetřili čas, máme pro tebe seznam těch nejlepších hotelů a resortů, které Maledivy nabízí. Nabídka je široká a své si tam najdou páry, rodiny s dětmi či větší skupiny přátel. A super je, že většina hotelů zahrnuje i All Inclusive.

Ať už hledáš jenom ubytování se stravou nebo kompletní balíček, kde bude zahrnuta i letenka, u nás si vybereš.

Maledivy

Letenky bez problémů – Pelikán proplatí stornopoplatky

Novinka od Pelikána! Kup si k letence nebo pobytu pojištění a automaticky dostaneš BONUS v podobě proplacení stornopoplatku, pokud nebudeš moci odletět kvůli pozitivnímu testu na COVID-19! Tento bonus získají automaticky všichni cestující, kteří si zakoupili pojištění STORNO nebo ISTOTA od 1. 1. 2021 (včetně).

Pelikán proplatí storno poplatky, stačí si zakoupit pojištění!

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

 • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
 • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
 • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Malta ti dá v létě kapesné až 200 eur. Stačí si objednat alespoň 3denní pobyt v hotelu https://t.co/aQv7rfi1nP #evropa6 dny dozadu
Cestovatelský semafor. Podmínky návratu do ČR platné od 12. 4. https://t.co/zRkk71uosR #koronavirus6 dny dozadu
AKČNÍ AMERIKA: Od New Yorku až po Portoriko, leť z Vídně od 8 490 Kč! https://t.co/WvlwRfg7SY #letenky1 týdnem dozadu
AKČNÍ AMERIKA: Od New Yorku až po Portoriko, leť z Vídně od 8 490 Kč! https://t.co/WvlwRfg7SY1 týdnem dozadu
Lufthansa upravuje svůj Airbus A350-900 pro výzkum klimatu https://t.co/znvHGAdTdj #novinky1 týdnem dozadu
Lufthansa upravuje svůj Airbus A350-900 pro výzkum klimatu https://t.co/znvHGAdTdj #koronavirus1 týdnem dozadu
PECKA DNE: Aktivní pobyt na Vysočině od 1 990 Kč (refundovatelné termíny) https://t.co/NRwAM9iwCy1 týdnem dozadu
Madeiraoffice: Takto vypadal můj home office na Madeiře během pandemie https://t.co/bGA49rvIme1 týdnem dozadu
Které země očkují nejrychleji? Koukni na světový žebříček https://t.co/UAJXUFFxRx #koronavirus1 týdnem dozadu
České památky UNESCO: 14 skvostů v srdci Evropy https://t.co/17ryLmFz2K1 týdnem dozadu

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru