Connect with us

Asie

VÝPRODEJ: Asie a Evropa s LOT Polish Airlines od 1 590 Kč

VÝPRODEJ: Asie a Evropa s LOT Polish Airlines od 1 590 Kč

LOT Polish Airlines zrovna nabízí letenky za opravdu hezké ceny a nejde jen o blízké destinace. Můžeš si totiž zaletět jak do Polska (od 1 590 Kč) a Gruzie (od 5 390 Kč), tak i do Pekingu (d 10 390 Kč), Singapuru, Číny, Japonska, Indie (od 11 990 Kč) i na Srí Lanku (12 490 Kč). Daleké mimoevropské destinace máš přitom vždy s odbaveným zavazadlem do 23 kg, do Tokia a Pekingu dokonce se dvěma.

Reklama

A PROČ SE NA ECONOMY CLASS LOT POLISH AIRLINES TĚŠIT?

  • K dispozici máš po celou dobu letu zábavní systém, který ti jistě zpříjemní let – na výběr máš z více než 100 seriálů a filmů, ale i z her a případně si pustíš prostě hudbu
  • I jídlo na palubách letadel společností LOT stojí za to. I v ekonomické třídě se dobře najíš. V případě dlouhých letů dostaneš dokonce dvě jídla – po startu a druhé před přistáním. A nechybí ani široká nabídka nealkoholických nápojů, včetně kávy a čaje. Co se alkoholu týče, můžeš si dát většinou víno nebo pivo.
  • Určitě jsi si všiml, že pokud se jedná o dalekou destinaci, nárok na velké odbavené zavazadlo ti nevzniká automaticky. Nu, ovšem s LOT je tomu jinak! 23kg zavazadlo v ceně máš u většiny letenek do dalekých destinací.

Levné ubytování v USA

Nezapomeň si prohlédnout naši nabídku pobytů – kde máš v ceně jak letenku, tak ubytování a leckdy i stravu. A pokud výhodné ubytování teprve hledáš, můžeš jej rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com) a krom toho i s portálem Airbnb.com.

Přes Airbnb teď rozdáváme slevové kupóny na první ubytování ve výši 30€ (+11€ na zážitek). Zaregistruj se a penízky ve formě kreditu jsou tvoje.

Tip na aplikaci: Revolut

Vykašli se na směnárny. Stáhni si appku Revolut, pár kliknutími se registruj a „bankuj“ po celém světě. Revolut se ti hodí, zejména když potřebuješ stabilní dobrý měnový kurz – k dispozici máš 29 světových měn a středové kurzy pro převody. Z Revolutu můžeš posílat nebo přijímat platby i z jiných bankovních účtů. Výběry ze všech bankomatů na světě máš zdarma, a to až do 200€ měsíčně a navíc si peníze můžeš kdykoliv poslat na kartu a převod proběhne během pár sekund. Když se zaregistruješ přes Pelikánský odkaz, tak navíc získáš Revolut kartu s doručením zdarma.

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Okružní zaoceánské plavby budou obnoveny nejdříve v září https://t.co/IqCgjCGV9C #novinky13 hodinami dozadu
Aerolinky LEVEL zřejmě skončí i ve Francii, nabízely levný Karibik https://t.co/FbBcRHOUsK #novinky13 hodinami dozadu
Etihad Airways příští týden spustí novou nízkonákladovku v Abu Dhabi https://t.co/BBvrjvbN0s #novinky14 hodinami dozadu
Ryanair má 35 let. Začínal s jedním letadlem a 25 zaměstnanci! https://t.co/I2PjhZYuWj #novinky14 hodinami dozadu
Na Islandu staví oceánskou lagunu. Nechybí geotermální vody a wellness https://t.co/bZibwEMCkh #novinky14 hodinami dozadu
Chile se tak brzy neotevře. Země prodlužuje výjimečný stav do 14. září https://t.co/bpVlwipQVB #novinky14 hodinami dozadu
Řecko nabízí turistům slevy na letenky a rodinné akce https://t.co/cw0oBwXCkW #novinky15 hodinami dozadu
Estonsko zavádí víza pro digitální nomády https://t.co/F3NwAWr2Cq #novinky15 hodinami dozadu
Od dnešního dne do Anglie i Skotska bez karantény https://t.co/SpXPvr1J41 #novinky16 hodinami dozadu
Hotel Srdiečko. Jižní svahy Nízkých Tater vás obklopí srdečností https://t.co/AM7QGr349D17 hodinami dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru