Connect with us
Spojené arabské emiráty, Dubaj

Asie

Letenky z Prahy do Dubaje už od 6 890 Kč. Některé i se vstupem na EXPO 2020

Letenky z Prahy do Dubaje už od 6 890 Kč. Některé i se vstupem na EXPO 2020

Dubaj je městem luxusu, rájem všech milovníků nákupů, krásných pláží a megalomanských staveb. Jestli o této jedinečné destinaci uvažuješ, vydej se sem co nejrychleji. Právě nyní totiž v Dubaji probíhá světová výstava Expo 2020 Dubai a ty si tak z dovolené můžeš odvézt ještě více skvělých zážitků. Letenky z Prahy do Dubaje teď pořídíš už od parádních 6 890 Kč a je z čeho vybírat.

Reklama

Jestli preferuješ přímý let, v nabídce se zaměř na letenky Smartwings, které jsou momentálně i nejlevnější variantou. Přímé lety ale nabízí i aerolinky flydubai a Emirates. Cena těchto letenek začíná na 10 990 Kč a zahrnuje vstup na již zmiňované EXPO 2020.

Akční letenky do Dubaje

  • Odkud? Z Prahy
  • S kým? Letecké společnosti Smartwings, Ukraine International Airlines, Turkish Airlines, Qatar Airways, flydubai, Emirates
  • Kdy? Říjen – květen 2022
  • Termín? Příklad 2. – 9. listopadu 2021 (letenka z Prahy za 6 890 Kč)
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo, odbavené zavazadlo (k letence jej nabízí aerolinky Turkish Airlines, Qatar Airways a Emirates)

Dubaj je místem, kde je možné vše

S 5* hotely na každém rohu, desítkami megalomanskými nákupními centry a výškovými budovami, které neuvidíš nikde na světě, je Dubaj největším hřištěm boháčů z celého světa. Jestli si ale myslíš, že Dubaj patří pouze jim, pleteš se. Dubaj se za poslední roky vyprofilovala jako jedna z nejdostupnějších exotických destinací, která kombinuje zábavu a plážovou dovolenou, extremní sporty i nákupy.

V Dubaji ovšem nejsou pouze mrakodrapy! Najdeš tu Palmové ostrovy, největší přístav na světě, největší obchodní dům na světě nebo lyžařskou sjezdovku, která ve světě nemá obdoby.

Město, které vzešlo z pouštního písku, je dnes považováno za kolébku přepychu, luxusu a bohatství.

Noční Dubaj

Nezapomeň navštívit Expo 2020 Dubai

Jak už jsme psali, v současné době se v Dubaji koná jedna z nejočekávanějších událostí tohoto roku, výstava Expo 2020 Dubai. Bude trvat až do března roku 2022, takže ji s těmito letenkami skvěle stíháš. Vše o akci najdeš v našich článcích:

Expo Dubai 2020

Dubaj – podmínky vstupu a návrat do Česka

Dubaj je turistům otevřena bez nutnosti absolvování karantény, nicméně negativní PCR test (ne starší 72 hodin) je ke vstupu nutný. Dále je vyžadováno zdravotní pojištění, vyplněný formulář zdravotního prohlášení a stažení aplikace DXB Smart App.

Podmínky návratu zpět do Česka se řídí cestovatelským semaforem.

Velbloud na pláži v Dubaji

Pelikán proplatí stornopoplatek, když budeš mít pozitivní test, léčebné náklady i cestu zpět

Novinka od Pelikána! Kup si k letence nebo pobytu pojištění a automaticky dostaneš BONUS v podobě proplacení stornopoplatku, pokud nebudeš moci odletět kvůli pozitivnímu COVID-19 testu! Tento bonus získají automaticky všichni cestující, kteří si zakoupili pojištění STORNO nebo ISTOTA od 1. 1. 2021 (včetně).

Pojištění STORNO nově (od 1. června 2021) pokrývá v případě pozitivního RT-PCR testu na COVID před cestou 80 % stornopoplatků. Rovněž jsou v tomto pojištění zahrnuty náklady na změnu zpáteční cesty v případě onemocnění v destinaci. Pojištění ISTOTA pak zahrnuje obě zmíněné situace a přidává i léčebné náklady na COVID a náklady na karanténu v destinaci. Pojištění je platné pro všechny země světa a to bez ohledu na barvu v cestovatelském semaforu resp. jejich epidemickou situaci.

Proplatíme stornopoplatky při pozitivním COVID testu, léčebné náklady i cestu zpět. Stačí mít zakoupené pojištění ISTOTA, STORNO

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (2 votes)
2 Comments

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Milované Thajsko! Letenky už od 7 690 Kč v termínech i na rok 2022 https://t.co/qNq7g8YjZw9 hodinami dozadu
Izrael se od 1. listopadu otevře očkovaným turistům z celého světa. Tel Aviv láká akčními letenkami https://t.co/s8CegBpMIm #koronavirus11 hodinami dozadu
Ostrov Bali se otevřel vybraným zemím, turisté však zatím nepřijíždí https://t.co/tZVgsgvEbC #koronavirus11 hodinami dozadu
Ostrov Bali se otevřel vybraným zemím, turisté však zatím nepřijíždí https://t.co/tZVgsgvEbC #novinky11 hodinami dozadu
Emiráty, Portugalsko i Kuba. Které země očkují nejrychleji? Koukni na žebříček https://t.co/UAJXUFFxRx #koronavirus12 hodinami dozadu
Thajsko se od 1. listopadu plánuje otevřít turistům z 46 zemí bez karantény. Na seznamu je i Česko https://t.co/FyNAF4UHI1 #koronavirus12 hodinami dozadu
10 důvodů, proč navštívit San Fracisco a letenky od 6 990 Kč https://t.co/Pm1aEp7a401 dnem dozadu
Zažij Dubaj shora: 9 peckových rooftop barů https://t.co/daw5H22Qxm1 dnem dozadu
Vueling nově spojí Prahu a Amsterdam https://t.co/SZCdOxnn5O #novinky1 dnem dozadu
Vueling nově spojí Prahu a Amsterdam https://t.co/SZCdOx5LHe #novinky1 dnem dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru