Connect with us
Bali

Nezaradené

JV Asie ve výprodeji: Thajsko, Bali, Vietnam a další z Berlína od 7 790 Kč

JV Asie ve výprodeji: Thajsko, Bali, Vietnam a další z Berlína od 7 790 Kč

Oblíbené destinace jihovýchodní Asie v posledních měsících konečně rozvolňují vstupní opatření. Ještě lepší ale je, že letecké společnosti nenechávají nic na náhodu. Máš chuť se proplétat rušnými ulicemi Bangkoku, ochutnávat vietnamskou kuchyni nebo jen tak zabořit nohy do písku na jedné z dokonalých pláží na Bali? Udělej to! Teď máš ideální příležitost, protože aerolinky Scoot/TigerAir Singapore přichází z obrovským výprodejem letenek. Do těch nejlepších koutů JV Asie s nimi letíš z Berlína už od 7 790 Kč.

Reklama

Akční letenky od aerolinek Scoot

Phuket

Inspiruj se našimi cestopisy

Vietnam, Nové divy světa, golden bridge

Výhodné pojištění STORNO a pojištění ISTOTA

Až 60 % objednávek aktuálně obsahuje pojištění STORNO nebo ISTOTA, ke kterým Pelikán od 1. června 2021 přidal nové benefity. Kromě krytí storno poplatku před cestou, který cestovní kancelář spustila ještě v lednu 2021, nově kryje i další náklady související s případnou nákazou koronavirem v zahraničí.

Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru