Connect with us
Eindhoven Nizozemsko

Evropa

Eindhoven z Vídně od 705 Kč, v létě od 991 Kč

Eindhoven z Vídně od 705 Kč, v létě od 991 Kč

Kultura, krásná nizozemská příroda i technika. To vše se snoubí v království světel – Eindhovenu. Možná není až tak proslavené, jako takový Amsterdam, ale za návštěvu stojí! Leží na jihu země v provincii Severní Brabantsko. Historických památek si tu užijete málo, protože město bylo za 2. světové války několikrát vybombardováno, ale zato tu spatříte nádherná sousoší a spoustu fascinujícíh moderních staveb, které připomínají například UFO.

Reklama

Na podzim sežeš letenky nejlevněji – se společností Ryanair letíš z Vídně od 705 Kč, ale kdyby se ti chtělo vyrazit dřív, mrkni na letenku společnosti Wizz Air, také z Vídně. Letní termíny pořídíš od 991 Kč.

  • Odkud? Z Vídně
  • S kým? Letecká společnost Ryanair
  • Kdy? Září 2021
  • Termín? Příklad 8. – 15. září 2021 (Podívej se na kalendář)
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo
Ryanair letenka Eindhoven, odlet z Vídně, podzim
Letenka Wizz Air léto 2021, Nizozemsko, Eindhoven

Eindhoven a cestovní doklady

Pro vstup do Nizozemska stačí občanský průkaz, nebo platný cestovní průkaz, tedy pokud tvá cesta nepřesáhne dobu 3 měsíců.

Jak do Eindhovenu aneb podmínky cestování

Všichni cestující musí vyplnit zdravotní prohlášení ke COVID-19, ovšem při příjezdu není požadován ani výsledek testu na COVID.19, potvrzení o očkování nebo překonání nemoci.

Návrat ze zahraničí zpět do ČR se řídí pravidly cestovatelského semaforu. Nizozemsko je v současné době označeno jako oranžová. země.

Eindhoven, Nizozemsko

Eindhoven a levné ubytování

Výhodné ubytování můžete rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com) a krom toho i s portálem Airbnb.com.

Přes Airbnb teď rozdáváme slevové kupóny na první ubytování ve výši 30€ (+11€ na zážitek). Zaregistrujte se a penízky ve formě kreditu jsou vaše.

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

Eindhoven

Pelikán proplatí stornopoplatek, v případně pozitivního testu, léčebné náklady i cestu zpět

Novinka od Pelikána! Kup si k letence nebo pobytu pojištění a automaticky dostaneš BONUS v podobě proplacení stornopoplatku, pokud nebudeš moci odletět kvůli pozitivnímu COVID-19 testu! Tento bonus získají automaticky všichni cestující, kteří si zakoupili pojištění STORNO nebo ISTOTA od 1. 1. 2021 (včetně).

Pojištění STORNO nově pokrývá v případě pozitivního RT-PCR testu na COVID před cestou 80 % stornopoplatků. Rovněž jsou v tomto pojištění zahrnuty náklady na změnu zpáteční cesty v případě onemocnění v destinaci. Pojištění ISTOTA pak zahrnuje obě zmíněné situace a přidává i léčebné náklady na COVID a náklady na karanténu v destinaci. Pojištění je platné pro všechny země světa a to bez ohledu na barvu v cestovatelském semaforu resp. jejich epidemickou situaci.

Proplatíme stornopoplatky při pozitivním COVID testu, léčebné náklady i cestu zpět. Stačí mít zakoupené pojištění ISTOTA, STORNO

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Cestování do Španělska: cestujícím z nerizikových oblastí stačí vyplněný formulář https://t.co/QxInBIdJvX #koronavirus10 hodinami dozadu
PECKA DNE: All Inclusive v Ras Al Khaimah od 32 494 Kč. TOP pro rodiny s dětmi https://t.co/9GWTRLWWzy12 hodinami dozadu
EXPO 2020 Dubai: vše, co je třeba vědět, na jednom místě (průvodce, program, ceny) https://t.co/87immItGvq12 hodinami dozadu
Podzim na Maltě? Vyzkoušejte její trumfy ještě letos! https://t.co/14Ue9PpcDL14 hodinami dozadu
Cancún z Německa od skvělých 6 590 Kč! Termíny na hlavní sezónu https://t.co/gMkpe10c3y16 hodinami dozadu
Kuba od 15. listopadu opětovně otevře hranice turistům https://t.co/yirWG1GwXK #koronavirus16 hodinami dozadu
Každý měsíc jiná atrakce: k letence Emirates nyní vstup na DUBAI FRAME zdarma! https://t.co/r13jlqXJyI #letenky16 hodinami dozadu
Každý měsíc jiná atrakce: k letence Emirates nyní vstup na DUBAI FRAME zdarma! https://t.co/r13jlqXJyI #novinky16 hodinami dozadu
Podzimní Milán z Vídně nebo Prahy od 702 Kč https://t.co/tnhwOv3e5J17 hodinami dozadu
Emiráty, Portugalsko i Kuba. Které země očkují nejrychleji? Koukni na žebříček https://t.co/UAJXUFFxRx #koronavirus18 hodinami dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru