Connect with us
Málaga

Dovolené

POBYT DNE: Dovolená na jihu Španělska se snídaní od 7 890 Kč

POBYT DNE: Dovolená na jihu Španělska se snídaní od 7 890 Kč

Léto nekončí a zvláště, když jsi na správném místě. Jižní Španělsko je zalité sluncem a zejména v září a říjnu se můžeš těšit i na vyhřáté moře. Málaga – historické přístavní město, které nabízí pestrou škálu aktivit. Navštiv hrad s ikonickým výhledem na město, věhlasnou katedrálu, římské divadlo i dlouho písečnou pláž. Ty nejlepší typy najdeš v našem článku: Historická Málaga: Co ochutnat a zažít.

Reklama

Ubytování budeš mít v pohodlném a čistém hotelu Zenit Malaga. Samozřejmostí je bezplatné Wi-Fi připojení ve všech pokojích a dobré snídaně  v ceně.

  • KAM? Zenit Malaga***, Málaga, Španělsko
  • KDY? Září – listopad 2023
  • ODKUD? Z Vídně
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Vídně, ubytování ve 3* hotelu, snídaně
  • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)
hotel Zenit Malaga pokoj

Málaga Zenit Malaga snídaně

Zenit Malaga terasa Málaga

Málaga Španělsko

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru