Connect with us

Citybreaky

Barcelona v srpnu? Z Vídně již od 806 Kč, termíny do podzimu

Barcelona v srpnu? Z Vídně již od 806 Kč, termíny do podzimu

Barcelona je jedním z míst, která zkrátka musíš alespoň jednou v životě vidět. Podzimní návštěvě města s jedinečnou atmosférou, které téměř přetéká architektonickými skvosty, přejí i notné zlevněné termíny. Ale klidně se sem s levnými letenkami vydej už během léta, v srpnu. A letenky za akční ceny seženeš až do října, již od 806 Kč.

Reklama
  • Odkud? Z Vídně
  • S kým? Letecká společnost Ryanair, Lauda
  • Kdy? Srpen – listopad 2020
  • Termín? Například 6. – 13. října 2020 – (PODÍVEJ SE NA KALENDÁŘ)
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo

Líbí se ti letenky, ale nemáš zrovna čas si vše pořádně prohlédnout a zhodnotit?

Tento článek si můžeš uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY, kde se i automaticky aktualizuje. Budeš tak mít čerstvé novinky z první ruky (funguje i v offline režimu).


Barcelona – co vidět a zažít

Největší výhodou Barcelony je podle nás její parádní poloha. Během dovolené si užiješ jak moře, tak bohatou kulturu, kterou tohle město nabízí. Architekturu ve městě můžeme s jistotou označit slovem legendární. Společně s nepřeberným množstvím garelií, muzeí a místy, kde se dobře najíš i napiješ se stává jedním z nejpopulárnějších měst v Evropě.

Celé město bezpochyby žije Gaudím. Sagrada Família je mistrovským kouskem, který určitě nevynechej. Ale za vidění stojí třeba i monumentální Casa Batlló, La Pedrera, Casa Vicens nebo Palau Güell. Rovněž se asi nevyhneš pěší zóně La Rambla, kterou zakončuje socha Kolumba. Místní atmosféru načerpáš i v Parku Güell, v prostředí místních tržnic nebo u dobrého jídla a pití, které ho tu je skutečně dostatek.

Díky příjemnému klimatu se sem můžeš vydat prakticky kdykoliv během roku. Od května do konce července se teploty pohybují mezi 20 °C a 30 °C, srpen bývá horký a na podzim se opět můžeš těšit na příjemné teploty pohybující se kolem 20 °C.

Barcelona a cestovní doklady

Do Španělska ti stačí platný cestovní pas nebo jen občanský průkaz s platností minimálně 6 měsíců před datem návratu.

Levné ubytování v Barceloně

Nezapomeň si prohlédnout naši nabídku pobytů v Barceloně – kde máš v ceně jak letenku, tak ubytování a leckdy i stravu. A pokud výhodné ubytování teprve hledáš, můžeš jej rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com) a krom toho i s portálem Airbnb.com.

Přes Airbnb teď rozdáváme slevové kupóny na první ubytování ve výši 30€ (+11€ na zážitek). Zaregistruj se a penízky ve formě kreditu jsou tvoje.

Mohlo by tě zajímat:

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Doporučujeme

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru