Connect with us

Asie

Indonéské Bali z Prahy od 14 690 Kč, termíny od října

Indonéské Bali z Prahy od 14 690 Kč, termíny od října

Krásná krajina, rýžová pole, nad kterými se můžeš i pohoupat v Tegallalangu na houpačce. K tomu všemu pláže, exotická příroda, zajímavé místní tradice a hlavně pohoda. Snad kvůli tomu všemu je Bali jednou z nejvyhledávanějších dovolenkových destinací. A ačkoliv se může zdát, že díky návalu turistů v posledních letech na kráse ztrácí, my jej považujeme stále za přitažlivé.

Reklama

Důležité je, že s letenkou Turkish Airlines letíš za 14 690 Kč, s jedním přestupem v Istanbulu. S Qatar Airways tě také čeká jeden přestup, konkrétně v Dauhá, a letenka tě vyjde na 15 790 Kč. V obou případech máš v ceně zahrnuto i 30kg odbavené zavazadlo. Další podrobnosti najdeš přímo u letenek, jen klikni níže na Pokračovat k termínům.

  • Odkud? Z Prahy
  • S kým? Letecká společnost Turkish Airlines / Qatar Airways
  • Kdy? Říjen – únor 2021 / listopad – duben 2021
  • Termín? Příklad 5. – 19. listopadu (letenka Turkish Airlines)
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo, 30kg odbavené zavazadlo (v obou případech)

Co na Bali dělat a zažít?

  • Tak na to ti spolehlivě odpoví super cestopis našeho redaktora!
  • Jinak by pro tebe měla být povinnou zastávkou Meka Bali v Seminiyaku.
  • Mohl bys prošnorchlovat celou dovolenou a ani by sis nevšiml, že skončila? Pak vyzkoušej ostrovy Nusa Penida, Nusa Ceningan a Gili.
  • A pokud jsi raději nad hladinou, než pod ní, zkus surfing. Začátečníci ocení pláž Padang Padang, jinak se jezdí hlavně na Uluwatu a Kuta beach.
  • A v neposlední řadě ochutnejte místní kuchyni a navštiv místní pokojné chrámy!

A co doklady na Bali?

K cestování do Indonésie potřebuješ platný cestovní pas (minimálně 6 měsíců + musí obsahovat alespoň 2 volné stránky). Víza vyřizovat předem nepotřebuješ, dostaneš je zdarma po příletu do země, tedy pokud se nechystáš zůstat déle, než 30 dní.

Levné ubytování na Bali

Nezapomeň si prohlédnout naši nabídku pobytů na Bali – kde máš v ceně jak letenku, tak ubytování a leckdy i stravu. A pokud výhodné ubytování teprve hledáš, můžeš jej rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com) a krom toho i s portálem Airbnb.com.

Přes Airbnb teď rozdáváme slevové kupóny na první ubytování ve výši 30€ (+11€ na zážitek). Zaregistruj se a penízky ve formě kreditu jsou tvoje.

Tip na aplikaci: Revolut

Vykašli se na směnárny. Stáhni si appku Revolut, pár kliknutími se registruj a „bankuj“ po celém světě. Revolut se ti hodí, zejména když potřebuješ stabilní dobrý měnový kurz – k dispozici máš 29 světových měn a středové kurzy pro převody. Z Revolutu můžeš posílat nebo přijímat platby i z jiných bankovních účtů. Výběry ze všech bankomatů na světě máš zdarma, a to až do 200€ měsíčně a navíc si peníze můžeš kdykoliv poslat na kartu a převod proběhne během pár sekund. Když se zaregistruješ přes Pelikánský odkaz, tak navíc získáš Revolut kartu s doručením zdarma.

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Okružní zaoceánské plavby budou obnoveny nejdříve v září https://t.co/IqCgjCGV9C #novinky15 hodinami dozadu
Aerolinky LEVEL zřejmě skončí i ve Francii, nabízely levný Karibik https://t.co/FbBcRHOUsK #novinky15 hodinami dozadu
Etihad Airways příští týden spustí novou nízkonákladovku v Abu Dhabi https://t.co/BBvrjvbN0s #novinky15 hodinami dozadu
Ryanair má 35 let. Začínal s jedním letadlem a 25 zaměstnanci! https://t.co/I2PjhZYuWj #novinky15 hodinami dozadu
Na Islandu staví oceánskou lagunu. Nechybí geotermální vody a wellness https://t.co/bZibwEMCkh #novinky15 hodinami dozadu
Chile se tak brzy neotevře. Země prodlužuje výjimečný stav do 14. září https://t.co/bpVlwipQVB #novinky16 hodinami dozadu
Řecko nabízí turistům slevy na letenky a rodinné akce https://t.co/cw0oBwXCkW #novinky16 hodinami dozadu
Estonsko zavádí víza pro digitální nomády https://t.co/F3NwAWr2Cq #novinky16 hodinami dozadu
Od dnešního dne do Anglie i Skotska bez karantény https://t.co/SpXPvr1J41 #novinky18 hodinami dozadu
Hotel Srdiečko. Jižní svahy Nízkých Tater vás obklopí srdečností https://t.co/AM7QGr349D19 hodinami dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru