Connect with us

Letenky

Indonéské Bali hezky z Prahy za 13 490 Kč

Indonéské Bali hezky z Prahy za 13 490 Kč

Krásná krajina, rýžová pole, nad kterými se můžeš i pohoupat v Tegallalangu na houpačce. K tomu všemu pláže, exotická příroda, zajímavé místní tradice a hlavně pohoda. Snad kvůli tomu všemu je Bali jednou z nejvyhledávanějších dovolenkových destinací. A ačkoliv se může zdát, že díky návalu turistů v posledních letech na kráse ztrácí, my jej považujeme stále za přitažlivé.

Reklama

Důležité je, že s letenkou KLM letíš z Prahy a čekají tě dva přestupy (v Amsterdamu a Kuala Lumpur), cestou zpět pak technický stop v Singapuru a jeden přestup v Amsterdamu.

 • Odkud? Z Prahy
 • S kým? Letecká společnost KLM Royal Dutch Airlines
 • Kdy? Únor – březen 2020
 • Termín? Příklad 2. února – 17. března 2020
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo, odbavené zavazadlo za příplatek
 • Využij slevový kód: USETRI250 – Stačí u Způsobu platby zaškrtnout Uplatnit kupon a vyplnit.

Co na Bali dělat a zažít?

 • Tak na to ti spolehlivě odpoví super cestopis našeho redaktora!
 • Jinak by pro tebe měla být povinnou zastávkou Meka Bali v Seminiyaku.
 • Mohl bys prošnorchlovat celou dovolenou a ani by sis nevšiml, že skončila? Pak vyzkoušej ostrovy Nusa Penida, Nusa Ceningan a Gili.
 • A pokud jsi raději nad hladinou, než pod ní, zkus surfing. Začátečníci ocení pláž Padang Padang, jinak se jezdí hlavně na Uluwatu a Kuta beach.
 • A v neposlední řadě ochutnejte místní kuchyni a navštiv místní pokojné chrámy!

A co doklady na Bali?

K cestování do Indonésie potřebuješ platný cestovní pas (minimálně 6 měsíců + musí obsahovat alespoň 2 volné stránky). Víza vyřizovat předem nepotřebuješ, dostaneš je zdarma po příletu do země, tedy pokud se nechystáš zůstat déle, než 30 dní.

Naše tipy

Levné ubytování na Bali

Nezapomeň si prohlédnout naši nabídku pobytů na Bali – kde máš v ceně jak letenku, tak ubytování a leckdy i stravu. A pokud výhodné ubytování teprve hledáš, můžeš jej rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com) a krom toho i s portálem Airbnb.com.

Přes Airbnb teď rozdáváme slevové kupóny na první ubytování ve výši 30€ (+11€ na zážitek). Zaregistruj se a penízky ve formě kreditu jsou tvoje.

Tip na aplikaci: Revolut

Vykašli se na směnárny. Stáhni si appku Revolut, pár kliknutími se registruj a „bankuj“ po celém světě. Revolut se ti hodí zejména když potřebuješ stabilní dobrý měnový kurz – k dispozici máš 29 světových měn a středové kurzy pro převody. Z Revolutu můžeš posílat nebo přijímat platby i z jiných bankovních účtů. Výběry ze všech bankomatů na světě máš zdarma, a to až do 200€ měsíčně a navíc si peníze můžeš kdykoliv poslat na kartu a převod proběhne během pár sekund. Když se zaregistruješ přes Pelikánský odkaz, tak navíc získáš Revolut kartu s doručením zdarma.

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta a zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

Zdroj ilustračních fotografií: Shutterstock, Dreamstime, Unsplash.com
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru